Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrához tényleg hatásos...

Fogyókúrához tényleg hatásos a savanyú káposzta?

Figyelt kérdés

Sziasztoky(:

14 éves lány vagyok. Most 50 kg és 158cm de szeretnék lefogyni 47kg-ra úgy 5-7 nap alatt. Olvastam hogy jót tesz a savanyú káposzta meg le is írtak mellé egy tök szuper étrendet de olyan is írtak hogy tinédzsereknek nem szabad alkalmazni ezt a típusu diétát. Ez miért van?



2017. jan. 17. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

1. magasságodhoz jó a súlyod!


2. kislány, 1 hét alatt csak 1 kg-t tudsz leadni!!!


3. szerintem te testképzavaros vagy, ezért akarnál már csontkollekcióra lefogyni ilyen sz..r módon!



Inkább felejtsd el a fogyót, és mozogj rendszeresen, élj egészségesen! Sokat fogsz még változni! Főleg ezért ne cseszd szét a szervezeted ilyen baromságokkal!

2017. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A savanyúkáposzta megtölti a gyomrot és a beleket, rengeteg tejsavbaktériumot juttat a belekbe, ugyanakkor kevés kalóriát tartalmaz és megfelelő székletürítést is biztosít. Túlzásba nem kell vinni, mert hasmenést okozhat, ha erjedőképes más élelmiszerrel együtt jut be a szervezetbe.
2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok testkép zavaros csak az ideális testsúly az a magasságod minusz 110. Szóval nekem ezért lenne ideális 47-48 kg. Amúgy a teljesen egészségesen étkezem,mindennapos a tesi órám mivel diák vagyok. Az életmódommal nincs baj csak zavar magamon az a pár kiló felesleg. De a a választ a kérdésemre megkaptam szóval köszönöm(:
2017. jan. 17. 21:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget(:
2017. jan. 17. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a marhaságot, hogy magasság -110 felejtsd el de marha gyorsan...

[link]



Tessék pont pár napja foglalta össze tökéletesen...

2017. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagykatona válasza:
Ez a magasság mínusz 110 nem igaz. Nem mindegy, hogy 220-ból vonsz ki 110-et, vagy 150-ből.
2017. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem úgy megfosatott.. Szóval hatásosnak biztos hatásos.
2017. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tökéletes a súlyod. Nehogy fogyózz, mert elfenekellek. :D 29F
2017. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!