Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye a Hoodia...

Sugárka1992 kérdése:

Kinek mi a véleménye a Hoodia tablettáról?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy csökkenti az ember étvágyát. Ez valóban igaz ? Munka és suli mellett elég nehéz lejárnom kondiba és sajnos elég sokat is eszek.Nem vagyok valami nagy sportember kb. 1 kör futás után már kifulladok.Gondoltam az étkezési szokásaimon változtatok, csak az a baj, hogy nem szeretem a zöldségeket és a gyümölcsökért sem vagyok annyira oda, viszont az édességet meg annál inkább .Szerintetek ez a tabletta tényleg lecsökkenti az étvágyat ? Van valakinek tapasztalata vagy valami tippje ,hogy mit tegyek ? kb. 10 kg szeretnék megszabadulni.

2017. febr. 8. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én próbáltam. Pénzkidobás. Ne vedd meg.


Ugyanolyan éhes voltam, mint tabletta nélkül. Inkább állíts össze egy jó étrendet, tartsd be, és mozogj mellé napi 30-40 percet.

Elsőre, míg bele nem kezdesz, rettentőnek hangzik, de ha ráérzel az ízére, tetszeni fog, és jól érzed magad. 10 kg hamar le fog menni.

2017. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sz*rt sem használt. Azonban a cefamadar elvette a farkaséhségem, de csak ennyi. Kamu az egész amit tolnap a hoodia 57-ről meg az egyéb étrendkiegészitőkről. Én azt se hiszem el, hogy valóban annyira fogynának tőle az emberek inkább placebó. Ha valóban fogyni akarsz akkor rá kell venni magad a kemény diétára nincs mese, egy fogyasztó tabletta se fogja elvenni az étvágyadat...
2019. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!