Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt termékeiről mi a...

Lifetilt termékeiről mi a véleményetek? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 07:48
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vennék semmit attól a kisebbségi komplexusos gyerektől.
2017. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
40%
Ha már a "beruházni" felmerül, akkor nem.
2017. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
76%
A fehérjéi finomak, plusz sokféle különleges íz van (eszterház,nutella,oreo), árban sem drága a többihez képest. Az one tablettát vagymicsodát isteníti még sok lányka, lehet az is jó - erről nincs személyes tapasztalatom, de helyes étrenddel és edzéstervvel nélküle is teljesíthető, ez csak egy mankó
2017. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Benne vagyok a fenékformáló programban és azon gondolkozom,hogy megrendeljem a drive-t vagy ne?


19000ft kb.

2017. febr. 8. 08:32
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez a Drive nagyon drágának tűnik, egy havi adag kb, szerintem nem éri meg. A fehérjéi nem rosszak meg a cikkekben is sok hasznos info van.
2017. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanabból a pénzből simán megveszem az igazi minőséget, egyrészt.

Másrészt eszem ágában sincs azt a nőgyűlölő, primitív, edzéshez abszolút semmit nem értő, photoshoppal manipuláló, hazug, bébipéniszű kis majmot támogatni akár egyetlen forinttal is.

De aki hajlandó megfizetni és megenni a sz**t, annak hajrá, vegye nyugodtan a LifeTiltet, mellette meg járjon Update pékségekbe.

2017. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

6. Olyan gyönyörűen leírtad, amit én nem tudtam megfogalmazni. :D

De komolyan, lányok (akiknek ez bejön), nem veszitek észre, hogy ez a csávó a jól bevált bántalmazós recepttel veszi el a pénzeteket, miközben röhög rajtatok? Annyi normális, külföldi márka van hasonló árkategóriában, amik ténylegesen beváltak már.

Nem mellesleg maga a csávó úgy néz ki, mint valami láncdohányos (igen, bagózik) alkesz valamelyik falusi kiskocsmából, nézzétek már meg pl. a Biotech vagy a Scitec kikkel reklámoz. :DD

2017. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

#6

Pontosan.


Az egy bántalmazó kis senki.

2017. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
De ha sok lánynak ez kell. Az apjuk vagy korán lelépett, vagy sosem törődött velük, vagy mindkettő... és szegények kicsi koruk óta azt hiszik, hogy a bunkó férfi megszelidithető, csak ki kell érdemelni a szeretetét, jelen esetben fogyással, fenékformálással. És ha bomba testük lesz, akkor majd szépen fog beszélni velük a srác, most is csak azért bunkó, mert még nem elég szép az alany ahhoz, hogy emberi hangot üssön meg vele szemben. Ha az ilyen lányokat nem az motiválja, hogy "ügyes vagy, menni fog" hanem az, hogy "undorító vagy, nézz magadra, öklendeznem kell tőled" hát lelkük rajta.
2017. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Tomika összejárt az egyik barátonőmmel, aki csontsovány. Hozzáteszem, koplal. Konkrétan napi 3 liter víz, reggeli 1 üveg babakaja, ebéd ugyan ez, csak mellé eszik egy almát, vacsi 1 babakaja. Ha nem laktam volna vele egy albérletben nem hiszem el! Tomika mit mondott a 175 centis 46 kilós lánynak? Lenne még mit lefaragni. Mondtam neki, hogy ne járjon hozzá d_gni, mert nem normális.
2017. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!