Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lifetilt termékeiről mi a...

Lifetilt termékeiről mi a véleményetek? Érdemes beruházni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 07:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
55%

#16

Nem, nem irigység.

Igen, kultúrember foglalkozik azzal is.

Csak a prolik jönnek az irigység dumával.

Mire legyek irigy? Anyagilag nincs mire, a prosztóságra megy legyél irigy te.


Egyéb?

2017. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
70%

#20

NEM attól jött rendbe az életed, hogy 55 kg zsírt, amit magadra abáltál, milyen módszerrel adtad le az EZER közül.


A fogyásodtól tök függetlenül van igazuk a kommentelőknek, ui. fogyni ezer módszerrel lehet, azzal a különbséggel, hogy nem aláznak meg. Csak az extrém kövérek, mint te is, eltűritek ezt, a remélt eredményért cserébe. Az már egy fejlettebb önértékelési szint, amikor nem agy hajlandó BÁRMIT eltűrni, akkor sem, ha kövér vagy.

2017. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
90%

#22

Mínusz 66 kg, kedves, udvarias stílusban, nem leköpködve, Béres Alexandrával (férfi).

Mínusz 27 kg szintén vele.


És több, mint 5 éve tartjuk is. Ugyanis a kövérek 90%a öt éven belül visszahízik, ezért sikeres a fogyókúraipar.


Csak egyikünk sem érezte a vágyat, hogy bebeszélje magának: megalázható mocskok vagyunk, a túlsúlyunk miatt. Pszichés csapdába estél, sajnálom.

2017. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
35%

Ti ezt a leköpködnek, beléd törlik a làbukat dumát honnan szeditek? Az őt hónap akart senki nem törölte belém a lábát, sokkal inkább teszitek ezt ti ahogy a masik embert pocskondiázzátok.. tagja vagyok egy olyan közössègnek aki támogat, egy olyannal sem találkozni Tomi csoportjaiban mint itt... azért megnézném egyes válaszadók mennyire vannak csúcsformában ha már így el vannak szállva

13as voltam

2017. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
31%

#22

A fejlettebb önértékelés mellett ott van a fejlettebb intelligencia is, ami számomra ott kezdődik, hogy rendben, nekem ez nem szimpatikus, de nem alkotok róla véleményt, amíg 1. nem voltam ilyen cipőben, 2. nem próbáltam, 3. nem találkoztam az illetővel személyesen. Ott kezdődik, hogy nem hurrogok le valamit, vagy valakit, amíg nincsen róla személyes tapasztalatom.

Megalázás? Milyen megalázás? A "gyerünk, ez az, meg tudod csinálni drágám!" megalázó lenne? A "csináld azt, amit mondok" megalázó lenne, ha ez arra vonatkozik, hogy megtiltja, hogy csokival tömjem magam? Hááááát, nem is tudom. :-DDDDD

2017. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Bocsi #22, #20-nak akartam írni. :-DDD
2017. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
87%

Azt hittem a nagy Norbiblődség után nincsen lejjebb. Ez egy karikásszemű suttyó. Ilyen szövegek hogy

"Egy nőt a többi nő akkor utálja a legjobban, ha az a nő látványosan csinosabb, szebb, értsd potenciálisan veszélyes a többi nőre nézve.

Ti LifeTILT lányok vagytok.

Titeket minden nő utál mint a szart."

:D Ez kérlek színtiszta nőgyűlölet, írom ezt elég konzervatív férfiként. Erre ki irigy? Hogy csak terrorral tud nőket felszedni és dugni? Normális, büszke, önálló identitással rendelkező nő röhög az ilyenen és terror nélkül összeszedi magát. Ezek a szolgalelkű nők meg hát sajnos nem is tudom, remélem nem vállalnak gyereket. Már elnézést. De az ilyenek szoktak siránkozni, hogy miért járnak pórul a rosszfiúkkal.

2017. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%

# 25


Most komolyan csináltál ezért egy új profilt? :(

2017. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

#25


Ez annyira kínos ... nevetséges.

2017. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
27es látom nyomon követed a lifetiltet?!?😀😂
2017. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!