Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire lehet ennek a "citrom...

Imádomazanimeket kérdése:

Mennyire lehet ennek a "citromkúrának" hinni?

Figyelt kérdés

Azt írták embertől is függ, de hosszabb használat után 3- 10 kg közötti fogyásra számíthatunk.

/ 17 vagyok, márciustól futni kezdek, amennyiben rendbe jön most már a térdem ( porcleválásom volt ) illetve heti kétszer 2- 3 óra közötti időt thai- boxolok /

A képben csatolom amit találtam, a válaszokat előre is köszönöm.


[link]



2017. febr. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ebbe csak plusz C vitamin van, semmi több!
2017. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy semmi... annyival egészíteném ki az elsőt, hogy én a gyomromat is félteném ennyi citromtól. Nem is értem, ezt a sok sötétséget kik írják.


Figyelj, én is thai boxolok, baromi jó sport, úgy formába hoz, hogy csak na. Minek mellé ilyen hülyeségekkel bénázni? Ugyan már!

2017. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne, már nem lenne kövér ember, mert a citrom egy egyszerűen beszerezhető, nem is túl drága cucc. Miért ne vennék meg az emberek akkor?
2017. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Bennem is elég sok kétely volt de barátnőm oltotta az észt magából xddd

A #2 válaszolónak, imádom tényleg, csak úgy érzem ez nem elég ahhoz amit el szeretnék érni magamon, bár elmondások szerint már így is fogytam vagy 5 kg-t , ami tegyük hozzá, sok.

2017. febr. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!