Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Rosszat teszek azzal az...

Rosszat teszek azzal az uborkás citromos víznek ha aloeverát is teszek bele?

Figyelt kérdés
Mivel tél van nem volt otthon menta,viszont tudom,hogy az alaoeverát régebben ittam hámozva turmixolva vízzel higítva.De így nem igazán tudom,hogy árt-e az italnak.

2017. febr. 20. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az italnak nem árt. Max neked. De vagy olyan ügyes, hogy megkostolod és eldöntöd.
2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, miért tenne?
2017. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biológus szakos hallgató vagyok az egyetemen és nem tudom, hogy milyen aloe verát teszel bele, de amit szobanövényként tartunk, az mérgező, azt semmiképp se tedd bele

Ha pedig valamilyen más, biztosan ehető formában tennéd bele, az nem számít a fogyókúrában, hisz elhanyagolható mennyiségű a kalória (kivéve ha cukorszirupról van szó)

2017. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Az aloe vera barbadensis is tartható szobanövényként - nekem van is, ez bőrre kenve is hasznos. Tény, hogy az aloek több száz fajtája közül jóformán ez az egy alkalmazható.

2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!