Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard. Valaki próbálta...

Adipex retard. Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 19éves lány vagyok.

170cm és 140kg..

Érdekelne hogy aki szedte/szedi az adipexet, az honnan rendeli? Melyik oldal megbizható?

Köszi szépen!



2017. márc. 5. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Be van tiltva Magyarországon.
2017. márc. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Nem ismerem a helyzetedet, biztos nem lehet könnyű. De szerintem semmiképp nem ezekben a csodaszerekben kell látni a megoldást. Ezek is maximum kiegészítők lehetnek, de ha változni akarsz, akkor változtass! Próbálj meg egészségesen étkezni, kevesebb zsíros/olajos/cukros ételt bevinni. A fogyás lényege az, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezeted fel tud használni. Edzéssel, futással ezt lehet fokozni, azonban egy egészséges étrend a minimum. Ásd bele magad a témába, az interneten szinte mindennek utánanézhetsz, ha ajánlhatok egy videót illetve egy csatornát, akkor itt van ez: https://www.youtube.com/watch?v=ijaM5h4zNC0


Nagyon részletesen elmondja a dolgokat és a lényeg az, hogy ezek így is vannak. :)


Sok sikert!

2017. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs betiltva, csak nincs engedélyezve, ami nem ugyan az. 160/73al kezdtem szedni, 1,5 hónap alatt -13kg. sajnos akitől én vettem (aki receptre vette szomszédos országban, patikában) már nem tud hozni. Ha megírnád, honnan tervezed venni, vagy honnan vetted, megköszönném. Arra figyelj, mindenképp eredetit vegyél, és mindenképp tartsd be a napi 1 szem előírást (vagy minden másnap).


(amúgy párhuzamot vonva, az abortusz tabletta sincs betiltva itthon, csak nincs engedélyezve...)

2017. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az engem is érdekelne, hogy honnanveszi valaki az adipexet mert amit én rendeltm a wordpressrol az hamisitvany és hiába ìrotam nekik semmi.

Ŕégebben én is szedtem az adiprxet és igen is lehet fogyni tőle én az első héten 3 kilo minusz összesen 2 hanap allatt 16 kilo minuszom volt de szültem és 4 éves már a lányom és van rajtam 30 kilo plusz és nekem kell hozá egy kis lőket hogy ujra egéségesen kezdjek élni

2017. márc. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne hol lehet eredetitt beszerezni
2018. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!