Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gyógyszertárban kapható...

Gyógyszertárban kapható fogyást elősegitőt tudtok ajánlani? Kevesebb kaloria fogyasztással szeretnék fogyni. Heti 3x 40percet szobakerékpározni.

Figyelt kérdés
Nem rendelek internetről! Nem bizom az ilyen vásárlásokban.
2017. ápr. 21. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne bízz az ilyen gyógyszerekben sem. Egészséges étrend megfelelő mennyiségű mozgással. Ne koplalj.
2017. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Vannak teák, kapszulák, de nem működnek. Jól lehet tőle f*sni, de annak ugye nincs köze a fogyáshoz.
2017. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne ilyen szer, nem lennének kövér emberek.
2017. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, csak rendelőset tudok neked ajanlani scitec nutrion termek, nekem is úgy ajanlottak.ma 15 kor ettem elöször, egy fél adag csirke grill zöldseggel.ma már nem eszem.raadasul csak reggel vettem be, 13 kor kellett volna meg bevennem, de elfelejtettem.vagy nem tudom scitec üzletben van-e.szegedi cég úgy tudom.
2017. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ngyon sok ilyen termék kapható de nagyon egészségtelenek. Egy terméket tudok szívből ajánlani, de azt nem lehet gyógyszertárban kapni. Szobakerékpár jó, de mellé végezz talajgyakorlatokat is, felülés, hasprés stb.
2017. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!