Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ultrahangos zsírégetés ér...

Ultrahangos zsírégetés ér valamit, vagy csak pénz lehúzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 1 éve életmódot váltottam, odafigyelek az étkezésre, heti 3 alkalommal súlyzós edzésre járok, mellette legalább egyszer kardiózok, ha van időm, többször is. Lefogytam tartósan 13 kg-t, lábamon, fenekemen, törzsemen látszik a feszesség, izom. Viszont a hasam és a felkarom nagyon nehezen változik. Főleg a hasam alja, két gyermekem van, a szülés után fura hájréteg maradt. Segíthet az ultrahangos zsírbontás ilyen életmód mellett,vagy népetetés az egész?


2017. máj. 1. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha számít bármit, 32/N vagyok, 160 cm, 58 kg.
2017. máj. 1. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ér semmit. előbb utóbb mindenhonnan lemegy a zsír. tartsd a diétát és az edzést, lesz eredmény
2017. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak butítás, igazából semmit nem ér. Anno a barátnőm volt erre teljesen rákattanva én meg alaposan utánajártam hogy lebeszéljem róla. A lényeg az hogy a szírsejteket valóban szétrombolja de a zsírsejtekben tárolt cucc ugyanúgy ott maradt amit ugye izzasztással meg hasonló hülyeségekkel szednek ki, ami egy nagy butítás mert azzal csak víz megy ki az emberből, de a többi cucc ugyanúgy benne marad. Aztán sokadik keresgélés után láttam olyat hogy a zsírleszívás működik úgy hogy a zsírsejteket "széttörik" és a benne lévő váladékot meg kiszívják. Na ez az a zsírbontás ami működik de eléggé drága buli, meg kockázatos és a lustaság meg a nulla akaraterő és a plasztikai sebész pénztárca hizlaldája. Ne akarj gyorsan megszabadulni a feleslegtől amit eddig leadtál az is nagyon szép eredmény és már lelassult a fogyás ami normális, de türelem, ne akarj hirtelen mert az sem jó ám, sportolj ugyanúgy mint eddig, diéta helyett inkább életmódváltás tanácsos megfelelő étrend és ennyi.
2017. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos én is így gondoltam, hogy ez nem nagyon érne semmit.
2017. máj. 2. 14:27
 5/8 anonim válasza:
Én kipróbáltam, semmit sem ért.
2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 2. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem ér. Folytasd az edzést, és hasazz többet mert akkor feszül a bőröd azon a területen. Nagyon sok féle bőrfeszesítő krém van használj mellé olyat.
2017. máj. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 8. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!