Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech termek ami gyorsítja...

Biotech termek ami gyorsítja a fogyast?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Olcsó vacak, felejtsd el, ennél jobb termékek is vannak csak jóval drágábbak.
2017. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
L-Carnitin tabletta.
2017. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 fredike válasza:
76%
Nincs olyan termék. Az egész csak parasztvakítás.
2017. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nikolas Kidman válasza:
10%
Az ilyen tabletták és porok, teljesen elöregírik a szerveket. Lehet hogy utána majd jól nézel ki kívülről, de a testedben, a szerveid olyanokká válnak mint egy 80 éves vénasszonynak. Ez azén álláspontom, én azt tanácsolom hogy ne szedj ilyen dolgokat mert nem éri meg.
2017. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te véleményed, kérünk erről valamilyen tudományos cikket/ ember kisérleteket, ahol bizonyítható volt hogy a tápkiegek miatt igaz, amit állítasz. Amit ideírtál minden bizonyíték nélkül, az egyenlő azzal kb, hogy a repülők kondenzcsíkja chemtrail, ami arra hivatott, hogy megöljön minket.
2017. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Super fat burner, thermo drine pro vagy thermo drine liquid. Emellett l carnitine+chroke. De! Megfelelő ètrend ès edzèsmunka nèlkül semmit nem èr!
2017. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es hozzászóló, szerinted olcsó vackok a Biotech cuccok? Hát én nem éreztem annak. mikor 8 naponta ötezer forintért vettem a fehérjeport... De megérte, fél év alatt 25 kilót fogytam. Persze önmagában a fehérjepor semmit nem ér a megfelelő táplálkozás nélkül.
2017. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk 8 naponta 5ezerért fehérjét venni is pénzkidobás, ha már itt tartunk.
2017. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De még mindig olcsóbb, mint cigizni...
2017. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Nikolas Kidman válasza:

Ahogy én is leírtam

ez az én véleményem, az én álláspontom.

Nem szükséges bizonyítanom, mindenki utána tud nézni, ha érdekli a saját egészsége. Az már egy másik kérdés hogy mennyire hitles copyright cikkeket találni a témában az interneten, illetve hogy mi az ami csak 10 év múlva fog kiderülni ezekkel a szerekkel kapcsoaltban.

Egyetlen példát hozok fel: amikor elkezdték az azbeszet gyártani, egy marha jó szigetelőanyagnak bizonyosult, majd rá pár tíz évre kiderült hogy rákkeltő. Pedig senki nem gondolta volna.

Kérdezem, megéri ilyen étrendkiegészítőket használnod?

Mennyivel leszel több tőle?

(Én nem szedem, és nem vagyok tőle kevesebb.)

Mi van ha akár egyetlen alkotóeleme is rákkelrő?

Megérné az életedet kockáztatni, azért mert te a könnyebbik utat választva akarod elérni a kívánt testsújt egy pillanatra?

Mert ahhoz folyamatosan szedned kell ezeket a bogyókat/porokat hogy a megváltozott tested fenn tudd tartani. Az a kérdés hogy a szervezeted (és a pénztárcád) ezt meddig fogja bírni.


Ez nekik megéri, mert egy csomó drága port el tud adni neked, és ezért cserébe te megtömöd a zsebét jó sok pénzzel, akár még a saját gyártmányú tablettáit és porjait is hajlandó megvédeni, hogy továbbra is vedd meg tőle ezeket a szereket.


Hidd el ezeket nem azért írtam le mert valamilyen érdekeltségem van a témában, hanem azért hogy reális esélyekkel lásd a dolgokat.

2017. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!