Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztószer, ami...

Van olyan fogyasztószer, ami tényleg bevállt valakinek s fogyott tőle?

Figyelt kérdés
Biztosan sokan azt fogjátok írni,h menjek edzeni s diétázzak.Igazatok van!De szeretnék mégis kipróbálni olyat ami segít fogyni.Köszi a válaszokat.
2017. máj. 15. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Van . Küldj előre 50 ezret és tökéletes fogyi tablettát fogok küldeni.
2017. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, nehogy megerőltesd magad egy kis sporttal vagy azzal, hogy nem eszel annyit, inkább törődj bele, hogy idén se te leszel a legfullosabb a strandon.
2017. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem járok strandra.Mikor csini voltam akkor sem jártam.Undorító h egy rakás ember egy vízben áztatja a virslit meg a büdös hugyos meg kitudja mien fertőzött muffját!
2017. máj. 16. 08:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Ok.
2017. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A fogyasztószerek is diétára épülnek! Baszhatod ha megeszel 10 kiló kenyeret és rá beveszel egy kapszulát. én az étrendemen változtattam és napi 4 liter tiszta víz. 2-3 hónapja. -13 kilónál tartok. úgy hogy 1 hónapja edzek mellé.
2017. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm fogyott, valami löttyöt kellett innia, de nem tudom a nevét, milyen márkájú volt.

Viszont mellette nem ehetett!!!!!!

Így persze lefogyott.

Ja, és kb. 50-60.000 Ft-jába került.

2017. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A legálisan elèrhető zsírègetők is csak akkor hatàsosak, ha mozogsz mellette, illetve van egy jól betartott ètrended! A kemény munkát, ami a fogyàshoz kell, nem tudod semmivel megkerülni.
2017. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van mindenben!Viszont annyi kenyeret azért bem estek! 😂😂😂😂 De nem haragudttam meg,mert értem h mit is akarsz ezzel mondani kedves ! Az a baj h nagyon tornázni edzeni nem tudok,mert pcis vagyok,s sokat véreztem.Megműtöttek azaz eg.kap.Voltam februárban.Április 4.megjött .Azóta is vérzek.Persze voltam dokinál írtak ergamt meg vérzés csillapítót.Nem hatott.Most progesterint kaptam.(Nem pont így kell leírni de nem érdekel...) Ha ez sem gat akkor megint korház.A petefészkem szét szakad úgy fáj.S így járok dolgozni is.Az meg olyan munka hely,h az ideget eszem egész nap.Ugyhogy egyáltalán nem eszem.Napi 12 óra munka.Hajnal fél 4 kor kelek.Este fél 8 kor érek haza.Hulla fáradttan.S hízok mindt egy disznó.. 😞
2017. máj. 17. 14:01
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi,pár szót elírtam.. De ugyis megértitek! :-)
2017. máj. 17. 14:06
 10/15 anonim válasza:

Ha PCOS-ed van, akkor viszont nem a fogyasztószerekre kellene fektetni a hangsúlyt.

Biztosan voltál cukor és inzulin vizsgálaton, ahol megállapították az inzulinrezisztenciát. Ennek e kezelése szénhidrát diétával (az enyém 180g-os, mert nem vagyok túlsúlyos, de általában 160g-ost szoktak javasolni), sporttal és gyógyszerrel történik.

Érdemes felkeresni egy jó endokrinológust, ha még nem voltál, illetve egy dietetikust, aki összeállítja az étrendedet, de neten is millió mintaétrendet találsz.

Bár nekem nem volt szükségem fogyásra, a legtöbb helyen azt látom, hogy PCOS-sel küzdő nők a diéta-sport-gyógyszer segítségével látványosan lefogynak, illetve hormonálisan is helyrejönnek.

Írtad, hogy jelenleg nem tudsz sportolni, szerintem a dietetikus ebben is tud segíteni, legalábbis nekem ebben is adott tanácsokat.

2017. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!