Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyókúrás szereket...

Milyen fogyókúrás szereket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Dietazok és rendszeresen mozgok is, de sajnos nem olyan az eredmény amire számítottam. Továbbra sem szeretném abbahagyni egyiket sem csak szeretnék mellé egy árban megfelelő készítményt, ami hat es nem csak ámítás,hogy könyeben menjen le a felesleg.

2017. máj. 28. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van rengeteg féle zsírégető még márkán belül is (Scitec, Biotech USA stb). Miből áll a diétád pontosan? Magasságod? Súlyod? Mi a cél?
2017. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akármelyik bogyót veszed, egy biztos: a pénztárcád biztosan vékonyodni fog, te magad egyáltalán nem biztos!

Mozogj többet, mint amennyit eszel = napi kalória deficit, és akkor a szervezet elkezd hozzányúlni az eddig elraktározott többlethez.

Nem mindegy miket eszel, iszol, és mennyit!

2017. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amit ajánlok:

1) Vizsgáld felül a céljaid. Ha kamaszlány vagy, simán lehet, hogy valami irreális anorexiás célt lőttél be. BMI: 20-25 között normális. (Igen, átlag embernél NAGYON JÓ közelítést ad akkor is, ha mindig jönnek a 120 kilós 5%-os testzsírral jövő testépítőkkel.)

2) Ha a célod rendben van, vizsgáld felül az étrendedet. Kalóriadeficit, alacsony szénhidrátbevitel, magasabb zsír és fehérje. Emellé jöhet a mozgás.

3) Ha nem találod a "hibát", és korrekt étrend/mozgás mellett sem megy a fogyás, de túlsúlyod van, akkor fordulj orvoshoz, mert lehet pajzsmirigyproblémád van.


Olyan nincs, hogy valaki egészséges, korrekt az étrendje, és nem tudja a normális testtömegtartományt elérni korrekt életmóddal.

2017. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, hatékony fogyasztószer van, csak vényköteles és tönkrekúrja az egészségedet. Amit a netről rendelsz, az jó eséllyel hatástalan, rosszabb esetben veszélyes. A drogériában kapható izék meg szimplán hatástalanok. Csodák nincsenek.
2017. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem lebeszélést kértem 😄 Szerintem az ember probáljon minél pozitív maradni. Nem minden ember egyforma ezzel tisztában vagyok, sok múlik a géneken. Attol hogy valakinek nem jonbe valami ez és más ok is lehet. Én szeretném a legtöbbet kihozni belőle.De azért köszi a negatív tájékoztatást. :)
2017. máj. 28. 12:23
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szórd a pénzed nyugodtan a hatástalan szerekre, ha te ettől boldogabb leszel. Látod, kaptál pozitív választ is :)
2017. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, a remény hal meg utoljára... :)


De gondolkozz logikusan: szerinted a kövér emberek szándékosan maradnak kövérek, mert szeretnek kövérek lenni?

Mert ugye, ha ne szeretnének azok lenni, csak bevennék az általad is keresett csodaszert, és lefogynának. Tehát nem lenne kövér ember...


Akkor most 2 eset lehetséges:

- ezek az emberek mindenképpen kövérek akarnak maradni

- vagy nincs ilyen szer


Én ez utóbbira tippelek, de te azt gondolsz, amit akarsz. :)

2017. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, fontos lenne tudnunk a korod, életkorod, súlyod és a célod. Csodaszer nincs, de a diéta változtathat rengeteget! Csak ugye nem ugyan úgy kell diétázni egy kamasz lánynak vagy egy 50 éves nőnek, más értékeket kell figyelnie annak aki 90ről akar 60ra lemenni és megint mást annak aki már 60 de szeretne 50 lenni. Mint ahogy két egyforma ember nincs,így varázsszer sincs ami mindenkire ugyanúgy hat.
2017. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nos, mint irtam: dietazok es nem is fogom abbahagyni, nem csodara varok csak egy kis segitseget. Es elegem van azokbolaz emberekbol akik csak lecseszni tunak mast. Nem fogok azzal jonni hogy minek szoltok bele, mert igen en kerdeztem. De megkernek mindenkit aki csak azt tudja mondani/irni amit mar olvastam/hallottam tartsa meg maganak es ha nem tud a kerdesemre megfelelo modon valaszolni, ahogy azt illik akkor ne is irjon semmit. Nem vagyok kivancsi az eltero temakra. Koszonom.
2017. máj. 28. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
A legális zsírégető készítmények annyira gyengén hatnak, hogy szinte észre sem veszed. Hidd el, tapasztalatból írom.
2017. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!