Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért hízok a fogyasztó...

Miért hízok a fogyasztó tablettáktól?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdenétel kiosztani hogy tornázzak, és számoljam a kalóriákat, stb elmondom hogy 2 kisgyereket nevelek teljesen egyedül, ráadásul rengeteget dolgozom. Se időm, se energiám nincs a mozgásra! Olyan fogyasztó szert keresek amivel így is le tudnék adni 5-7 kilót. Amiket eddig próbáltam mindtől hívni kezdtem úgyhogy abba is hagytam! Tapasztalat esetleg valakinek???

Jó lenne beleférni a régi ruhákba!


2017. júl. 11. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen fogyasztószer. Önmagában egyik sem csodaszer amit szedve te elkezdesz fogyni. Ha létezne ilyen akkor nem lenne a népesség 60%-a elhízott. Az a módszer ami fogyást hoz viszont nem igényel semmilyen más szert, csak időt és energiát kell rá szentelni. Ez pedig a normális étkezés (nem ételmegvonás és koplalás) és testmozgás.
2017. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs fogyasztószer, ha sokat eszel mellé, nyilván nem fogysz le...
2017. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a rossz hírem,hogy nincs ilyen fogyasztószer, "ingyen" nem adnak semmit.

Helyes táplálkozás és mozgás van.

De ha a mozgás nincs is meg,fogyni akkor is lehet még kalóriaszámolás nélkül is.

Ha nagyon nincs időd akkor van pár étrend az internetet ami egész jó végszükség esetére. (ez alatt nem az 1000 kalóriás,"heti 2 kg-ot fogyhatsz" csoda diétákat értem.)

2017. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

remeljuk a fogyaszto tabletta alatt nem azt erted hogy beveszel valami pirulat es hip-hop lefogysz amellett hogy gyrost, pizzat, kenyeret szallonaval eszel.


az kifogas hogy nincs magadra fel orad.

2017. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy tényleg olyan kevés szabadidőd és energiád marad, hogy nincs időd legalább heti 3x 30-40 perced kocogni, biciklizni, gyorssétálni, kirándulni/sétálni egyet a gyerekekkel, gyalog intézni a dolgaid egy részét, lift helyett lépcsőt hasznáni stb.

De arra mi a kifogás, hogy az étrendeden sem vagy képes változtatni? Vannak olyan ismerőseim, akik a tieidhez hasonló kifogások miatt sportolni nem voltak hajlandók, de az étrendjük megváltoztatásával 1-2 év alatt jelentős testsúlycsökkentést értek el.

Nem lesz annyira látványos a végeredmény, mintha ugyanennyit sport mellett fogyna az ember, de fogyásnak fogyás, soványabb lesz az illető.

Tudnék mondani olyan gyógyereket, amelyek már ki lettek vonva a forgalomból, avagy mellékhatásként fogyást lehet velük elérni. De ezek stimuláns hatással bírnak: megterheli a szív-érrendszert, ideges leszel, nyugtalan, nem fogsz tudni aludni. És ugyebár 2 gyermekes anyukaként ezt biztosan nem szeretnék. Innentől fogva felejtsd el a működőképes fogyasztószereket, mert ezeknek ez a mellékhatása.

2017. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Én az életmód váltásra szavazok, kezdetnek a clean 9-el. Nekem ez indította a "lavinát". :) Ugyan nekem csak egy pici gyerekem van, mellette sem könnyű az élet. (Szintén egyedül nevelem)
2017. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tévedés.Létezik igazi fogyasztó szer,az a neve T3 pajzsmirigy hormon és doppinglistás,vagyis illegális.

Kérdező te meg fogalomzavarban vagy.A fogyasztó kapszula egy ajzószer.Az a működésének a lényege,hogy diéta alatt csökken az erő a kevesebb tápanyag miatt ezért sokkal nehezebb edzeni.A tabit bekapva kifejti az ajzószer hatását és éhesen is végig lehet tolni egy teljes értékű edzést.Kb mintha edzés előtt meginnál egy dupla kv-t.Így értelem szerűen önmagában nem ér semmit,legfeljebb magas vérnyomásod lesz ha sokáig használod.

2017. aug. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!