Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet az almaecetet üdítővel...

Lehet az almaecetet üdítővel inni víz helyett? Hogy az izét ne érezzem? Naponta menyit lehet inni belőle?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz almaecetet inni?
2010. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet.

attól nem lesz mérgező. :D


de ettől fogyni bizony nem fogsz, szóval felesleges.

2010. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Almaecetes baromságok helyett adok egy tuti tippet.

Mozogj és diétázz.

Nézz utána a szálkásító diétának!

Ez nem egy csodadiéta ez a puszta valóság amivel tényleg igazi tartós fogyás érhető el!


Én szóltam. ;)

2010. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az almaecetet, gondolom, fogyás miatt szeretnél inni. Tegyük fel, hogy hat (amiben én nem hiszek, de tegyük fel). Egy pohár agyoncukrozott üdítővel agyon is csapnád az egészet, szerintem. Így értelmetlen lenne. Amúgy én is megpróbáltam almaecetet inni egyszer, de nem sikerült egy kortyot sem. Nem az íze a fő gond, hanem a szaga, azt meg nem nyomja el úgysem semmi.
2010. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. máj. 22. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
egyik ismerösöm itta az almaecetet és beis vált neki, de utána ugy tönkre tette vele a gyomrát, hogy csak na... szoval elvileg sikeres, de nagyon káros , mert az reggel ugy kell inni, h nem ettél előtte semmit és ez igy... és utána citromot is kell inni
2010. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!