Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégető krémet...

Milyen zsírégető krémet ajánlotok edzéshez, szaunázáshoz? Olyanok véleménye érdekelne akik próbálták és pozitív tapasztalatuk van.

Figyelt kérdés
Járok szaunázni meg edzeni és olvastam meg hallottam róla, hogy vannak zsírégető krémek, amik edzésnél nagyon jók, meg egyszer láttam egy lányt, aki szaunázás előtt kente be a combjait valamivel és vett fel rá szaunanadrágot, majd a szaunában egy 10 p után kb levette. Ez mi?:)
2010. máj. 22. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Az egyetlen olyan szer amit ha a lábadra kensz szaunázás előtt és kisebb lesz tőle a zsirréteged az a sósav (vagy legalábbis bármilyen hasonlóan erős sav illetve lúg). De egy kicsit csip...
2010. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy a szaunázás előtti krém az inkább méregtelenítő vagy izzadás elősegítő nem tudom ezért kérdezem nem tudom mért kell hülyének nézni a másikat, nem azért szaunázok hogy fogyjak hanem azért mert egészséges és feszesíti a bőrt. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor nem értem minek írogatsz. idióta...
2010. máj. 22. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok.


Kedves kérdező, az egyetlen kérdésed:

"Milyen zsírégető krémet ajánlotok edzéshez, szaunázáshoz?"


Erre most azt irod:

"Gondolom hogy a szaunázás előtti krém az inkább méregtelenítő vagy izzadás elősegítő"


Elmondom úgy is, hogy te is megértsd. Megkérdezted, hogy milyen zsirégető krémet ajánlunk, majd mikor közöltem veled, hogy zsirégető krém NEM LÉTEZIK, nekem esel, hogy méregtelenitőre gondoltál.


Most melyikünk is a h*lye?

2010. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
TE :D
2010. máj. 24. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!