Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi segít abban, hogy amit...

Mi segít abban, hogy amit megttem kaja nagyon gyorsan átmenjen rajtam. Ven erre valami bogyo?

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 18:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Jahh. Azt elfelejtettm: minden nap edzek rendesen, naggyàbol megprobàlok keveset enni ( nem nagyon megy mivel imàdok enni…) de muszáj lenne kicsit fogynom. Futok, uszok, szertornàzok… nem tudom mi lehet a baj. Vagyis tudom, csak erre ràkène segiteni hogy lemnyen az a pàr kilo.
2017. okt. 2. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Számold a kalóriát.
2017. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Butaságot akarsz. A tápanyagnak az a dolga, hogy hasznosuljon, a hasmenéses állapot nem egészséges, ne akard azt.


Én még azt sem mondom, hogy ne egyél rengeteget, nyugodtan, csak égess el jelentősen több energiát. Ha a még több mozgás nehezebb, akkor pedig a kevesebb kalóriát élvezd ki maximálisan. Vannak lehetőségeid, nem kell nemlétező csodaszerekre vágyni. Kalóriadeficit nélkül nem fog menni s nem az a megoldás, hogy meggátolod a megfelelő emésztést és felszívódást.

2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszem, hogy a kérdező konkrétan hasmenést szeretne kapni. :-))


Én úgy tudom, hogy ha gyakrabban eszel kisebb mennyiségeket, akkor gyorsabb lesz az anyagcseréd.

2017. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Azt akarja, hogy nagyon gyorsan átmenjen rajta az étel. Ha ez nem hasmenés, akkor nem tudom, mi az.

A gyors anyagcsere az teljesen más dolog, akkor sem megy át az emberen gyorsan az étel, hanem rendesen, lassan, ahogy kell.

Plusz rosszul tudod. Az anyagcsere köszöni, elvan napi 1 evésnél is éppúgy, mint soknál. Több nap koplalásnál kezd lassulni vagy ha kevés a mozgás.

2017. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

naggyából gecc, barvó..

Valószínű az a baj, hogy túl hülye vagy a témához, de ahogynézem az élethez is...

2017. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szűztea kapszula
2017. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hashajtó
2017. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Tengerész ***** válasza:
Nincs. De az, hogy nem eszel annyit mint amennyit szeretnél, amennyit megkívánsz, csak önfegyelem kérdése. Az éhségérzetet segít legyőzni, ha amikor megéhezel, nem zabálod tele magad, hanem csak "elvered az éhedet" kis adaggal. Egy idő után a szervezet megszokja, nem kíván annyit enni, talán összemegy a gyomor, nem tudom milyen átalakulás van mögötte, de működik. Az is használ, ha amikor megéhezel nem olyat eszel amit nagyon szeretsz, hanem valami olyat amit nem kívánsz igazán és alacsony a kalóriatartalma. Egész rendesen le lehet szokni a kajálásról kitartással. És persze a lényeget nem feledni, a legjobb fogyókúra felét enni, dupláját mozogni.
2017. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!