Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Súlyfosztó teától fogyott már...

Súlyfosztó teától fogyott már valaki?

Figyelt kérdés
Vettem 2 + 1 ajándékzacskóval. Egy bögrével alig tudtam meginni belőle olyan iszonyatos undormány íze van. lehet h inkább nem is akarok ledobni pár kilót.

#tea #súlyfosztó
2017. nov. 1. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Az emberiségnek a pusztulás kijár!
2017. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem, nincs sok találat.


Nagyon titkolják, mi van benne, ezért nem ajánlom, így valójában forgalomba se lehetne hozni!! Amit elárulnak vele kapcsolatban, azok mind has- és vízhajtó növények, okozhatnak problémákat, s a zsírra semmilyen módon nem hatnak.


Tipikus pénzszerző módszer a hiszékenyek átverésével.

2017. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
visszaküldtem nekik a francba postán a bontatlan 2 zacskót. Kiváncsi vagyok hogy hajlandóak e lesznek a pénzemet visszautalni.
2017. nov. 10. 07:34
 4/4 A kérdező kommentje:
undormány az a tea. a szaga is förtelmesen büdös. hashajtó hatással bír gondolom, attól lehet fogyni tőle. én egy pohárral megkóstoltam, a többi ment a szemétbe. kidobott pénz
2019. júl. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!