Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok nekem ajajánlan jó...

Pet22 kérdése:

Tudnátok nekem ajajánlan jó minőségű fehérjét fogyózáshoz? Persze sport és diéta mellett. Csak nem igen tudom melyiket érdemes megvenni? Aminek nem a nevét fizetem meg, hanem valoban a termék minőségét.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 10:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ajánlani
2017. nov. 24. 10:28
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
csirkemell, csirke- vagy pulykamellsonka, tehéntúró, tehéntej, tojásfehérje.
2017. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Biotech olcsó proteinje

2017. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvencem. Ebböl is a vaníliás. Szinte ugyanaz, mint amit az elözö ajánlott. Néhány havonta akciózzák, Hármat adnak kettö áráért. Érdemes akkor többet venni.

[link]

2017. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Achilles, a felvágottak és a tej, nem megfelelö fehérjeforrások. A túró rendben, kérdés, belefér-e a diétába a tejcukor tartalma miatt.

ezeken kívül egyébként a tonhal még jó, alacsonyabb árfekvésben. Ha a lóvé nem annyira számít, akkor lazac a tuti választás. De sport után jobb a fehérjeturmix.

2017. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.fehérjeturmixra gondoltam.csirkét eszem meg zsírszegény túrót más tejterméket nem.én is a biotech fehérjéit nézegettem.csak olyan sok van.:)
2017. nov. 24. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

A fehérjeital igazából egy kényelmi dolog,nem pedig alap vagy létszükséglet a diétához.

De ha ragaszkodsz hozzá akkor tejalapú semmiképp ne legyen.

Ilyen a scitec egg pro tojásprotein.

2017. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjepor arra van, hogyha nem tudsz valamiért elegendő fehérjét bevinni a nap folyamán, ill. extrém mennyiségben van rá szükséged, mert testépítő vagy. Sima fogyózáshoz nem szükséges, mert nyilván nem olyan magas az igényed, hogy kajával ne tudd bevinni.
2017. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
En ajajänlanam neked a Whey proteint, egyebkent nagyobb a hangsuly a Sport/dietan
2017. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kuckóságos válasza:
Izo Whey Zero
2017. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!