Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyásra Biotech Super fat...

Fogyásra Biotech Super fat burner mellé mit javasoltok, esetleg l carnitinet? 18L

Figyelt kérdés

20 kiló felesleget kellene ledobni

A biotechnek sok l carnitine-je van, melyiket válasszam?


2017. dec. 17. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Huh..

Na en Fat burnert+ ultralosst ittam. Ha bemész egy szaküzletbe tudnak segíteni. Szetintem az L-carnitine jó, de az ultralossban is van, és azzal legalább tápanyagot is viszel be. Két zsírégető megterhelné a szervezeted. Ezért javaslom, hogy egy Fat burner+ valamilyen fehérjeturmix.

2017. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És az étkezés helyettesítéses (turmix ultraloss v. Isowhey) megoldás nekem nagyon bevált! Egész jó ütemben fogytam ezzel, előtte ilyet sosem tapasztaltam, pedig már túlvagyok néhány diétan. Vacsora helyett ittam.

Heti 3x 1,5 óra edzést iktattam be. Cukros eteleket elfelejtettem. Több fehérjet ettem viszont. Fehérje diéta igen :) sok zöldség , fehér hús. Vacsira ultraloss. Napközben fat burner.

2017. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit segít, de szerintem fölösleges pénzkidobás az egész.

Diéta+kalóriadeficit és k3sz

2017. dec. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg nem pénzkidobás.

De biztos profi vagy a témában...

Ha mondjuk nem egy tónustalan zsírpacnivá akar fogyni az ember, akkor kell a mozgás és a fehérje is

2017. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajj hagyjuk, te értesz mindent. és be is dőlsz az ilyen táplálék kiegészítők re...


az üzlet csak üzlet..

2017. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik,hogy felesleges pénzkidobás.

Számold a kalóriákat és kész,nem kellenek "csodaszerek" a fogyáshoz,csak TE.

2018. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!