Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szűztea kapszula, vélemények?

Szűztea kapszula, vélemények?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni nem fogsz tőle, de jól kipucolja a beleidet, főleg akkor ha 1-2 napja nem voltál nagy wc-n
2017. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Jahh kegyetlenül kitisztít, de csak éhesebb leszel tőle, mivel ha már ettél előtte, akkor gyorsabban kiüríti a gyomrod. Nálam 3-5 óra után hosszúúúú randim volt a fürdőszobával. Meg az utána lévő nap se túl ajánlatos sétálgatni vagy bárhova elmenni. Olyan mint a szennatea, egy erős hashajtó.
2017. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előzőekkel, én hülye egy hétig szedtem, végén elnézést de véreset szartam. Lefogytam 3 kilót, ami nyilván víz volt. Kicsinálta a szervezetemet. Nagyon ügyes voltam lol.
2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó! Cifra fosás naponta négyszer, ötször.
2017. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rám nem volt ennyire érzékeny hatással, ahogyan az előzőek írták. Igaz én csak akkor szedtem be 3 szemet két nap alatt amikor hosszú ideig itthon voltam pihenőn hogy rendesen kipucoljon, mert 12 órás műszak miatt amibe van éjszakázás is, összevissza borította a szervezetem és sokszor kimaradt 1-2 nap nagy wc-zés.


Én éhesebb tőle nem lettem, pont hogy ellenkezően hatott, alig volt étvágyam. Nekem kb 10-12 óra után kezdett el úgy hatni hogy mehettem nagy wc-re de érdekes módon nem lett tőle hasmenéses nagy dolog, csak sokkal lágyabb, tehát egy nagy kupac hígabb valamit raktam le és ennyi, tehát a normál széklet és a hasmenés közötti helyzetet produkáltam (már elnézést). Véreset sosem produkáltam ettől, de a hülye nővérem fogyókúra függő (csont és bőr a csaj) na ő aztán ő napi 3 kapszulát is képes volt bevenni.


Van egy haverom aki nekem ajánlotta, ő tea formájában fogyasztja, és ő amint megiszik egy bögrével 30 perc után már rohan a wc-re és akkor aztán minden kijön belőle, de utána egész napra nincs ezzel gondja szinte.


Az hogy kinél hogyan hat nagyon emberfüggő, de fogyni nem lehet tőle, az tény.

2017. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én maradok a a sima szűzteánál, ez is eléggé pucol
2017. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!