Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BioTech Ulra Loss vs.100% WPP...

BioTech Ulra Loss vs.100% WPP fehérje. Melyiknél maradjak, ha fogyás a cél? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék megszabadulni nagyjából 3-4 kiló feleslegtől, ami leginkább hason/combon mutatkozik meg. (Nő, 172 cm/60 kg)


Elég nagy problémám, hogy napközben elvagyok egy szendviccsel, aztán estére bevacsorázok, de ennek ellenére is akár még este 10kor is rám jön az éhség - és ezekből jöttek a jó kis hizlaló félrekajálások. A történethez hozzá tartozik, hogy leginkább vega vagyok, húst egy hónapban kétszer szoktam enni, vagy ha megkívánom. Van a táplálkozásomba némi tudatosság, de sajnos a nasi nagy ellenség.


Futást és aerob edzést gondoltam indulásnak (egyelőre a lehetőségeim a minél olcsóbb edzés formát engedik meg), de egyébként tervezem az izmosodást is a későbbiek során.


Most jelenleg 100% WPP fehérjém van, de ezt leginkább súlyzód edzések után ittam régebben, amikor még nem volt rajtam ez a pár kiló felesleg.


Összességében a kérdésem erre irányul: Érdemes beruháznom egy Ultra Loss-ra, hogy a vacsorát ki tudjam vele váltani, vagy maradjak az futás után is a WPPnél, esetleg egy kis L-karnitinnal kiegészítve?


Köszönöm ha végig olvastad és segítesz! :)



2018. jan. 22. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs szükséged egyikre sem. Étkezz normálisan, egyél rendes ételeket! Ha a hús nem játszik, akkor fogyassz túrót, sajtot, tojás(fehérjé)t, tejet!
2018. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Az a probléma, hogy hiába étkezem így, ezeket este 6kor elfogyasztom, éjjel 10kor már újra éhes vagyok!
2018. jan. 22. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha eszel este 10-kor, a fő, hogy a napod legyen rendben.

De ha jó kis zsíros fehérjeforrások után is megéhezel, akkor az ilyen kis semmik után pláne, nem?

Ha valahogy segítenek a deficit elérésében s nincs bennük túl sok hülyeség (fogalmam sincs az összetételükről, én ételt eszem, ez bevált), akkor használhatod őket, persze. De mi itt, idegenként s előre nem tudjuk megtippelni, hogy mi lesz. Lehet, hogy megiszod és félóra múlva ráesel a hűtőre, ki tudja?


Nekem az lenne a logikus, hogy este tartasz 1-2 rendes, fehérjedús étkezést, mindenféle trükk nélkül. Egy szendvics meg egy ilyen valami, az koplalás, nem világos, mit akarsz még enni és mikor... Ha vacsora után 10-kor iszol ilyet, s az neked segít, hát csináld. Én inkább bevágnék még egy tükörtojást, kevés kalória, de engem speciel laktat.

2018. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod bevinni szilárd táplálékból a megfelelő mennyiségű fehérjét, akkor semmi gond ezekkel. Viszont én maradnék a 100% WPP-nél vagy egyéb whey készítménynél, mert meglepő módon pl. Az Ultra loss, vagy azok a termékek amiket fogyáshoz ajánlanak, vagy konkrétan nőknek, több cukrot tartalmaznak, ami nem feltétlen szükséges.

Egyébként szerintem pl. a Shake&wait nevű por nagyon kellemes vacsira, pudingot tudsz belőle csinálni, jó nagy adag, alacsony szénhidrát tartalommal (persze magasabb, mint a wpp) és eltelít, rostos, nekem az emésztést is segíti, emellett van benne fehérje bőven. :)


23L

2018. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ utolsó! :)

Nem annyira értek hozzá, de gyorsan rá is kerestem az összetételére. Két dolgon akadt meg a szemem: lassú felszívódású és koffein. Ez biztos megfelel így egy vacsi helyettesítésre?

2018. jan. 22. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!