Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fontos a fehérje por fogyás...

Klauccka kérdése:

Fontos a fehérje por fogyás alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy a fehérje por fontos e ha fogyni akarok ? Mert mindenki mondja hogy igyak fehérjét fogyókúra alatt hogy az kell de mellette fogyasztanek halat meg csirkét nem tömeget akarok növelni ! Mert étrend-kiegészítőket szedek 

2018. febr. 12. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem fontos, hiszen fehérjét a normál ételek is tartalmaznak...

Eszembe nem jutna fehérjeport enni még tömegeléskor sem, anélkül is bőven el tudok szállni a fehérjével (ami nem célom, de megtörténik néha), kedvelem a fehérjeforrásaimat.

Húst sem szoktam enni, de az sem kell. Fehérje kell.

2018. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De érdemes odafigyelni, hogy a kellő mennyiség összejöjjön.
2018. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, hogy amúgy mit eszel. Nekem arra kell figyelnem, hogy ne egyek túl sok fehérjét. Én szeretem a húst, sajtot, tojást, stb. Ha a te étrended úgy alakul, hogy amúgy kevés fehérjét eszel, akkor esetleg érdemes pórolni.
2018. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Ne, csak kérlek ne! Az edzőstársaim is használják, az edzőm azt akarja, hogy én is használjam, de nem fogom. És kérlek te se használj, mert nagyon sok kárt tud okozni.
2018. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Por vagy kaja tökmindegy, mert a napi mennyiség beviteled mondja meg. Fogyáshoz alacsonyabb fehérje bevitel szükséges, de lét fenntartásához kell rendesen étkezned. Nagyobb mennyiséggel tömegelni fogsz és nem zsírt veszíteni. Edzés után viszont fontos egy kis szénhidrát pótlás, mert azt edzés során veszítesz. Itt is kevesebb a napi bevitel a fogyáshoz, de ennél az edzés végén pótolni kell. Szóval a fehérje port ebben az esetben hanyagolni jobb és megspórolod a pénzed a felesleges kidobástól. Remélem segítettem.
2018. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!