Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Carboslim tabletta bevált...

Carboslim tabletta bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Légyszi ha azt írnád hogy találkozzak helyesen, mozogjak, ne csodát várjak, stb, akkor inkább ne válaszolj, mozgok, próbálok egészségesen enni, csak szeretnék egy kis segítséget
2018. febr. 19. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mégis azt írom, amit akartál, hogy ne írjunk: ne szedjél ilyen szarokat, mert semmi értelme. Nem fogsz egy tablettától lefogyni, csak pénzkidobás. Táplálkozz egészségesen és mozogj. Ennyi a titok. Ne a tablettáktól várd a csodát, hanem magadtól.
2018. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pls... Tapasztalata esetleg valakinek?
2018. febr. 19. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Forditom a velemenyeket, ha nem ertenel angolul:

"I'm afraid this product, despite using over a good number of months did nothing to help me but didn't harm me either. Could work for others but not for me." - Sajnos annak ellenere, hogy honapokig hasznaltam, sajnos nem segitett, bar nem is artott. Masnak hasznalhat, de nekem nem jott be.


"More money wasted! Not lost a pound while taking these tablets. Tried the fat ones as well and they didn't work either." - Penzkidobas! Egy dekat sem fogytam a tablettakrol. Probaltam a zsiros verziot is (?), de az sem mukodott.


"Taste horrible and do not work! Do not waste your money on them! Absolute rubbish product. Stick to exercise and healthy eating" - Borzalmas ize van es nem hasznal. Ne dobd ki a penzed erre, teljesen ertektelen szemet. Jobban jarsz, ha egeszsegesen eszel es mozogsz.


Forditsak meg tobbet, vagy elhiszed ennyibol is?

2018. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdeztem, mert a neten sokféle véleményt láttam, pozitívat és negatívat, érdekelt a ti véleményetek is. Olyan nagy kérés, hogy ha nincs tapasztalatod, ne válaszolj?
2018. febr. 19. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy kérés, csak hülye kérés. Olyan mintha nem akarnád látni a negatív válaszokat, mert eldöntötted, hogy te ezt mindenképp használni szeretnéd és képtelen vagy elfogadni, ha azt írják, nem működik. Már ne is haragudj, de mi az, hogy kiírsz egy kérdést, és utána odaírod, hogy milyen válaszokat ne adjunk? Ez egy anonim oldal, olyan választ írok, amilyet szeretnék. Ha képtelen vagy elfogadni a negatív válaszokat, akkor ne írd ki a kérdést. Nem fogom csak azért azt írni, hogy használ, mert te azt akarod látni. Még mindig az az igazság, hogy ezeknek a tablettáknak semmi értelme nincsen, nem a tablettától fogsz lefogyni. Ennyi.
2018. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan mégis mutass már *igazi* véleményeket, amelyek pozitívak! Nem ilyen fake weboldalakat, mint ahogy az *összes* fogyasztószer csinálja, hanem igazit!


Az amazon pont ilyen, oda nem lehet fake review-t írni. A legjobb ott így hangzik:


"Carboslim really does help to reduce your absorption of starches. It's not a quick fix, but if you're stuck at a dieting plateau, it will help to move you past it. It certainly did so for me. You do still have to eat sensibly of course. It has no side effects and is safe to take."


Fordítom: a szer tényleg segít a keményítők felszívódásában. Nem egy gyors csodaszer, de ha megragad a fogyási folyamat, azon túl tud lendíteni. Ehhez nekem segített. Persze azért ésszel kell enni. Nincs mellékhatása, biztonságos.


Érted, még ez a fazon is azt írja, hogy nem csodaszer és diétázni kell mellette. Szóval igen, ne várj csodát.

2018. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arról beszélek, hogy engem az érdekel, hogy ez a cucc működik e. Ha nem működik, az is érdekel, és ha tapasztaltad, hogy nem működik, igen, pontosan erre vagyok kíváncsi. Ilyen véleményt nyilván elfogadok, mert pont ezt kérdeztem. Olyan választ nem akartam, hogy valaki meglátta, hogy étvágycsökkentőről van szó, és mindjárt fúha nem nem az főbenjáró bűn, diétázni kell
2018. febr. 27. 22:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Guglizni én is tudok. Gondoltam hátha saját tapasztalat van, tudjátok
2018. febr. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!