Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez használhat valamit?

Ez használhat valamit?

Figyelt kérdés
A fenekem és combom eleg narancsboros. Ha bekenem narancsbor elleni krémmel,rá tekerek folckpakot és úgy futok/guggolok az hatasos lehet?

2018. febr. 19. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, és megtudod.
2018. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vicces szerintem

Fuss a folpackot meg hagyd meg a szendvicseknek

2018. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen krém, de én ezt ajánlom:

[link]

Én mindent összekutyultam, felvittem bőven, de nem túl vastagon combra, hasra, fenékre, derékra, csípőre(tehát a legkritikusabb részeken), betekertem folpackkal, majd 2 takaróval betakaróztam és 4 órán át feküdtem. Hallod olyan szépen lepucol, feszesít, karcsúsít, áhh, próbáld ki, aztán írj, hogy mi lett, remélem Neked is bejön! :)

De amúgy csinálhatod azt is, amit írtál, mondjuk 5-5percig folyamatosan guggolást-kitörést. Annak is biztos lenne hatása.

Sok sikert!

2018. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a fóliás ökörségek nem vezetnek semmire, max gombás lesz a bőröd. Ha rámhallgatsz, a fogyásra koncentrálj, edz ( súlyzóval is! ). Feszesebb leszel, a narancsbőr is eltűnik vagy mérséklődik... Nem elég csak futni :) Nézz meg egy futót, meg egy kondis lányt. Az egyik feszes, a másik csak simán sovány. Kitartást ;)
2018. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha el akarod tunteni a narancsbort, akkor eloszor fogyj, kardioval kezdj. Mert ha rogton izomepitessel kezdesz a combod vastagsaga nem valtozik es eleg erdekesen fog kinezni, higgy nekem.
2018. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!