Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyókúrát segítő...

Van olyan fogyókúrát segítő termék amit tapasztalat alapján tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szobabicikli, elipszis tréner
2018. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De azok is csak akkor, ha nem porfogónak vannak.
2018. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a konjakliszt RENGETEGET segít abban, hogy a diétámat betartsam.

Natúr kakaóporral és sztíviával szoktam keverni, vagy vaníliás fehérjeporral, és felöntöm forró vízzel.

Nagyon kellemes, forró csokihoz, illetve vaníliaturmixhoz hasonló italt ad, de magának a konjaklisztnek 0 a kalória- és szénhidráttartalma. Viszont nagyon eltelít, és elveszi az édesség iránti vágyamat.

Emellett természetesen tartok egy 80-100 gr körüli Ch-s diétát, és heti 3 nap sportolok. De segíteni nagyon sokat segít.

2018. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es hol veszed dm vagy rossmann?
2018. márc. 2. 18:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is az a baj hogy regen eléltem 2 kiflin meg egy energia italon egy nap voltam 47kg de mar nem birom ezt az eletvitelt meg az ehseget.
2018. márc. 2. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Bioboltban veszem, szinte mindegyikben van.
2018. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi ezt az otletet kiprobalom annyit meg esetleg ha itt vagy annyit meg mondj el hogy hany deci vizzel mekkora mennyisegu ilyen lisztet keversz el?
2018. márc. 2. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

1 csapott teáskanál lisztet elkeverek vagy 1 evőkanál kakaóval és sztíviával, vagy egy adag fehérjeporral.

Először kevés hideg vízzel kell simára keverni, mert ha egyből rázúdítod a sok forró vizet, egy gombócba össze fog állni.

Tehát egy 3 decis bögrében elkeverem fokozatosan hozzáöntve kb. fél-egy deci hideg vizet. Utána a maradékot vízforralóból, felforralt vízzel öntöm fel.

Ha vaníliás fehérjeporral csinálom, akkor ha olyan kedvem van, egy kiskanál fahéjat is teszek bele, úgy is nagyon finom.

Ne lepődj meg, a 100 grammos konjakliszt 1200 ft szokott lenni nálunk, szóval drágának tűnik elsőre, de ez nagyon sokáig elég, vagy 20 ilyen adag kijön belőle, talán több is. Keveset kell használni belőle.

2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen a reszletes leirast!
2018. márc. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!