Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Belefér dupla adag a zsírmegkö...

Belefér dupla adag a zsírmegkötőből?

Figyelt kérdés

Vettem itthonra zsírmegkötő tablettát amiből kettőt kell evés után bevenni.

Na nem azért,hogy zabáljak mellette,5-800 között eszek.(saláta után be se veszem)

Ma viszont elég éhes voltam 1100-et ettem (mondjuk egész nap és ebbe 2kávé is van) csak nem Ennyit terveztem így ellensúlyozva négyet vettem be. Belefér? Ezek nem gyógyszerek,nem okoz semmit gondolom?


2018. márc. 18. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

5-800 baromi kevés és ilyen szarok sem kellenek hozzá. A mostani 1100-al sem hiszem, hogy hosszútávon lehet fogyózni.

Szerintem nagyon nem kellett volna nem, hogy dupla adagot, hanem egyet sem bevenni.

2018. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Koplalsz, ami hízékonyabbá tesz! Egyébként nem a zsírral van gond, hanem a cukorral.


És igen, okozhat gondot, ha túl sokat veszel be.

2018. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A zsírral is gond lehet, de nem 1100 kcalnál...


Szerintem nem értesz hozzá, kérdező. Kalóriadeficit kell, ami nálad meg is van, úgy tűnik, még koplalsz is. Egyél többet és ne szedj ilyen vackokat. Inkább vitamint, nem hiszem, hogy a koplalós stílusodban nincs hiányod valamiből.

2018. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen hülyeséget csinálsz. Amit csinálsz az koplalás, és csak ártasz magadnak. Szépen vissza is fogod majd később hízni, amit leadtál. Inkább kérj ki egy hozzá értő személy véleményét. Nem koplalással kell fogyni, hanem életmód váltással. Örökre nem fogsz tudni 500 kcal-on élni és amint elkezdesz normálisan enni, vissza fogsz hízni.
2018. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!