Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki - aki szedte - tudna...

Horváth Erika974 kérdése:

Valaki - aki szedte - tudna véleményt mondani nekem a Reductil-ról. Pontosan az is érdekelne, hogy melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Előrebocsátom,nem szedtem ilyet,de tudtommal jóideje fel van függesztve a forgalombahozási engedélye.
2018. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlen ilyen szarokat szedned. Inkább egyél egészségesen és sportolj. Többet ér, és még egészséges is.
2018. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozgás és diéta a kulcs.

A cucc fő alkotóeleme egy étvágycsökkentő stimuláns amit úgy 2009 körül betiltottak, mert szétcseszi az érrendszert.

2018. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha agyban nem tartasz ott, hogy dietazni es mozogni kezdj, inkabb ne szedj semmit. Csak az egeszsegedet karositod. Tudom, hogy nem ez volt a kerdesed, de en is szedtem Reductilt is es sok mast is. Vegul belattam, hogy nincs mas ut, dieta es mozgas. -20 kg eddig. Hajra!!
2018. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!