Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használjátok-e a REGENON vagy...

Használjátok-e a REGENON vagy az ADIPEX tablettát? Beszerezhető-e? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Ja. Csak miután egy ültő helyemben majdnem szívrohamot kaptam, a tyúkszaros életem védelme érdekében inkább abbahagytam.
2018. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Minden ilyen szer ILLEGÁLIS szedd nyugodtan vagy nem lesz benne az eredeti hatóanyag és ezért kapsz koffein+testhő emelő kombinációt vagy minimális hatóanyag lesz benn. Viszont egy biztos ezeket nem labor körülmények között készítik tehát az összes szennyezett. Majd mikor hánysz a budiban vágy feltesznek a várólistára a máj/vesetranszplatáció miatt akkor gondolkozz el ezen.
2018. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, amiket arulnak a neten valszeg hamisitvanyok. köze sincs a 10 évvel ezelőttihez..kuka

vannak jó zsíregetők, revex 16, pyruvate, bio CLA

ez a 3 ami nagyon bejött nekem, nezz utana a neten.

2018. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!