Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek az igazán 'hatásos...

Szerintetek az igazán 'hatásos fogyókúrához mi a legfontosabb? A hozzáállás, fele mennyiséget egyem, a kalóriatáblázat alapos észben tartása és milyen jó tanácsot tudnátok még adni?! Első fogyókúrám kezdtem el .

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nelegyél kalória többletben. Ennyi a titok.

Használd a kalóriabázis alkalmazást rengeteget segít. Én így tudtam (Vagyis mindenki a kalóriadeficittől fogy) már fél év alatt 14 kilót fogyni. Ma is betoltam 2 palacsintát meg 10 darab kisebb pogácsát és tartom a deficitet úgy hogy vacsoráztam is (fasírt, tejszínes gombamártással) és soha nem vagyok éhes. Ne igyál cukros löttyött, gyümölcslevet mert felesleges kalóriabevitel. Pl egy liter narancslében annyi kalória van mint egy rendes nagy adag sültcsirkemellben zöldségekkel, de ugye a narancslével nem fogsz jóllakni.

2018. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriabázis sokat segít, ott látod a makrókat is, a fehérjét, zsírt, szénhidrátot. Érdemes azokat is nézni. A lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit elégetsz. Fehérje legyen meg mindig. Nem muszáj fele mennyiséget enned, ha számolod a kalóriákat és megvagy. 1200 alá ne menj. Ha túlléped a kereted az csalónap, attól ne félj. Igyál sok vizet, mozogj.

És a legfontosabb, hogy ne add fel!

2018. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállás nagyon fontos. Dehogy egyél feleannyit, a legtöbb embernek az koplalás lenne s még ahhoz képest is tápanyagszegény.

Életmódváltás, mozgás, személyre szabott étrend s beosztás, az általános tanácsok felrúgása, ha te nem úgy működsz, ezeket fontosnak tartom.

Plusz kinek mire van szüksége. Van, akinek számolni kell, van, akit az csak zavar és nem tud fogyni, ha számol. A tervezés hasznos lehet, de akadályozó is... Nincs mindenkinek jó recept, de persze van egy kupac általános jó tanács, sok zöldség...etc., nem írom le.

2018. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!