Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni diéta nélkül?

Le lehet fogyni diéta nélkül?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan? Zsírégető szerek , edzéstervek.....minden jöhet.

2018. jún. 29. 12:13
 1/4 anonim válasza:
68%
A kalória számlálást tudom ajánlani, sok mozgással. Zsírégető szerekről nem tudok mondani semmit, nekem az általam tanácsolt módszer jött be. Hetente kb. háromszor eddz egy vagy másfél órát. A legjobb ha beiratkozol egy sport egyesülethez, vagy kondiba mész, esetleg személyi edzőt fogadsz. Otthon is lehet edzeni, de nem feltétlenül lesz olyan élvezetes és hatásos. Ha mégis ezt választod, interneten már rengeteg edzéstervet megtalálsz, vagy akár elmehetsz a könyvesboltba és megveheted Bear Grylls: A te életed, eddz érte! című könyvet.
2018. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%

Az előző vagyok.

Ha a kalóriaszámlálást választod, van egy jó app, amit ajánlani tudok: YAZIO

2018. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lényegében igen, csak kevesebbet kell enni, mint amennyit felhasználsz, és nem szabad koplalni, tehát kb 1500-1700kcalt fogyassz és tuti lesz a sikered, ha mozogsz is valamit egy órát, ami tetszik.

Mondjuk futás, bicikli, kardió, ha nyugodtabb vagy, akkor erősítès

2018. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz diéta alatt? Miért nem opció számodra?
2018. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!