Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clenbuterol/Spiropent?

Clenbuterol/Spiropent?

Figyelt kérdés

Üdv. Nem az a típusú ember vagyok egy tablettától várja a világmegváltást. 5 éve súlyzózom és cardiózom diétával egybekötve. Probléma a nasizás. Szedtem adipexet anno és az eredetit az ég világon semmit nem csinált csak elnyomta a "nasi" ösztönömet. Fizikai felmérőre készülök és sose voltam a cardió ember inkább a tipik gyúrós csaj. Tapasztalat érdekelne, hogy:

- mennyire tolja meg az embert ez a cucc?

- mennyire eredményesebb tőle az edzés?

- és mivel képes vagyok 16 órát aludni (adipextől is annyit nyomtam) mennyire pörget fel?



2018. júl. 2. 12:42
 1/1 pipec3 válasza:
én nem ajánlom...probáltam és müködik is de a szervezetet mérgzi a fix ! megemeli a testhöt ugymond folyamatos höemelkedésed lessz ,erös szivdobogás,orvérzés...Lehet kisebb adagba nem ilyen intenziv a mellékhatása se de az eredmény se jelentös akkor.Ugy is kifogod probálni de én nem javaslom! haa csajom lennél nem engedném :)
2018. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!