Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg hatásos a 7 és 17...

Tényleg hatásos a 7 és 17 fogyipor? Ha igen, hol tudom beszerezni az interneten kívül? Gyógyszertárakban kapható? Ha elkezdem inni, mennyi idő után látszik a hatás? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Egyébként egy 20 éves lány vagyok, 177 cm és 73 kg. Minden nap tornázom Rubint Réka kazettájára, nyáron rendszeresen minden nap futottam, mégse adtam le egy kilót se sőőőt.. híztam! Tudom, kevesebből nehezebb fogyni az étrendemen is próbáltam változtatni... Valaki írjon!
2008. nov. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Drogeria, DM, Rossmann, Tesco, Spar...stb.

Nezz korul az ara nem biztos hogy ugyanannyi mindenhol!

Kulonben nem hasznaltam meg, csak latom mindenhol.

Ha tovabbra is futsz, es odafigyelsz hogy mit eszel, akkor muszaj fogynod!

Kitartas!!!

2008. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A 7 és 17 poroknak ugyanannyi értelme van mint a gyúrós boltokban kapható protein turmixoknak. Lényegében kicsit magasabb fehérjetartalmú, de szénhidrátot is tartalmazó turmixok amik elvileg optimálisabb tápanyagot adnak szervezetednek, mint a rossz reggeli vagy bezabált vacsora. Ha ezeket iszod fogyhatsz, de nem zabálhatsz félre mellette ami este öt után kissé kérdéses.
2008. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha rendesen fogyóztál és mégsem fogytál egy dekát se akkor menjél orvoshoz!:S
2008. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ittam egy pár hétig rendszeresen ezt a 7 és 17 port, de annyira éhes voltam, hiába ittam, hogy abbahagytam, mert nem láttam semmi értelmét.

Különben se a zsírt égeti, hanem a víz távozik a szervezetedből, ezért mutat a mérleg kevesebbet.

És ráadásul még drága is, szóval szerintem nem éri meg! Főleg, ha tornázol is, tuti keresztbe állnának a szemeid estére az éhségtől...

Sok zöldség, sok gyümölcs, sok folyadék és rengeteg mozgás....ebből nem lehet baj.

De ezekbe a porokban én nem bízom többet.

2008. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!