Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 3 4 honap alatt vissza hiztam...

Tundi60 kérdése:

3 4 honap alatt vissza hiztam 25 kg es nem tudom hogyan adjam le nagyon zavar?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsö kérdés: mihez képest híztál vissza, milyen magasságod és súlyod volt.

Második kérdés: ha jól értem a kérdésfeltevést, a visszahízás elött valamilyen módszerrel lefogytál, mi volt az?


Ha valami diétával vagy hasonlóval fogytál le, akkor nem csoda, ha visszahízol, mert a célsúly elérése után valószínüleg visszaálltál a korábbi étrendre, és ez okozza a hízást.

Ha tényleg tartósan kisebb súlyt akarsz, akkor életmódváltásra van szükseged, amit életed végéig tudsz úgy tartani - akkor a súlyodat is tudod.

2018. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Normális diétával és mozgással, ne koplalással, mint ahogyan leadtad. :)
2018. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Egy kg zsír körülbelül 7000 (k)kalóriának felel meg. Vagyis ha te 4 hónap alatt (120 nap) híztál 25kg-ot akkor


25/120*7000 = 1450 kalóriával vittél be többet naponta mint amennyire a szervezetednek szüksége van.


A tanácsom: NE ZABÁLJ ANNYIT.

2018. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Honnan szeded, hogy a kérdezö koplalt vagy most zabál????


Ha nem tudod, akkor meg miért kötsz bele? Ha okos dolgot nem tudsz írni, akkor inkább ne írj semmit!

2018. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan veszem, hogy 25kg-ot hízott
2018. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor végiggondolhatnád, hogy ennyit nem lehet csak úgy hízni, valószínüleg valami betegség van mögötte, mert ennyi plusz kalóriát bevinni naponta több hónapon keresztül gyakorlatilag lehetetlen.
2018. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

6-os, minden kövér ember hormonbajos, tudjuk... :D


4 hónap alatt SIMÁN vissza lehet hízni 20-25 kilót, ha előtte két szál salátán élt az ember.

2018. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
52%

Én azt mondom, hogy a szénhidrátszegény diéta szívósan betartva, rendszeres (heti 3x) mozgással kombinálva csodákra képes.


Viszont a diéta befejeztével ügyelned kell rá, hogy ne kezdj el zabálni, mert előre szólok, hogy nehéz lesz, de Te légy kitartó.


Hogyha a szénhidrátszegény diétád befejeztével AZONNAL, KIZÁRÓLAG a MINŐSÉGI szénhidrátok fogyasztására térsz vissza, viszonylag kevés zsír fogyasztása mellett, s továbbra is rendszeresen mozogsz, garantáltan meg fogod tudni tartani majd a leadott súlyt.


Fontos:

A "szénhidrátszegény diéta" alatt azt értem, hogy szénhidrátként kizárólag gyümölcsöket, tejet, ill. bizonyos zöldségféléket fogyassz. Zsírbeviteled gyakorlatilag nem számít, viszont törekedj a minnél nagasabb fehérjebevitelre!!!


A fokozott fehérjebevitel azért fontos diéta alatt, mert így minimalizálható az izomveszteség. Ennek azért van jelentősége, mert így a fogyókúrád végeztével, nem csak vékony, de feszes, izmos, igazi "bomba alakú" leszel 😊


Gondolom Te is láttál már olyan lányokat, akik noha vékonyak, narancsbőrösek, plöttyedtek, formátlanok...

Te viszont vékony is, és jó alakú is leszel, ha figyelsz az elegendő mennyiségű fehérjére😊


Fehérjeforrások:


Csirkemell/Pulykamell

Tojás (bárhogyan elkészítve)

Hal

Tofu

Túró/Sajt


Noha ez az étrend igen költséges tud lenni, mindenképpen megéri belefektetni, a diétád végén biztosan vissza fog majd térülni ☺


Igyekezz a fehérjebevitelre, és a rendszeres mozgásra a diétád utáni szakaszban is odafigyelni, és természetesen arra is ügyelj, hogy kizárólag csak minőségi, összetett szénhidrátokat fogyassz, hiszen igazán jól, csak ebben az esetben fogsz kinézni.


Azt gondolom említenem sem kell, hogy a majdani elért vékony, jó alakod, csak és kizárólag, az utóbb leírt életmóddal tartható csak fönnt, maximum heti 1 csalóétkezés beiktatásával.


Hogyha ismételten bejojozól, kezdheted teljesen elölről, mint most.

Szóval törekedj ezen életmódot egészen addig tartani, míg a jó alakod fontos még számodra.

Csodák nincsenek, én is sokszor visszaestem már.

Tudom, nagyon nehéz az érzelmi evés, viszont minden esetben muszáj lesz túllendülni rajta.


Sikeres fogyást kívánok!

2018. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!