Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentőt...

Milyen étvágycsökkentőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyni, csak menstruáció előtt egyszerre megeszek 3 tányér kaját is és még mindig kínoz az éhség, amikor a hasam már kipukkan.
2018. aug. 10. 19:58
 1/6 anonim válasza:
0%
Egy nagyon egyszerű és olcsó megoldás: a főétkezések előtt igyál meg egy jó nagy pohár vizet, a víz növeli a teltségérzetet, és nem fogod magad olyan éhesnek érezni. Pápá
2018. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az túl sokat nem ér, főleg, hogy mint mondtam, ha tele a hasam, akkor is éhes vagyok.
2018. aug. 10. 22:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy teli hassal éhes vagy, nem az, hogy sokat eszel, ugye? Nos, akkor valami laktatóbb ételt kellene találnod, ami kielégít, de nem vagy éhes tele hassal is. Én próbálkoznék, mi hat...
2018. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kifeledtem magát a kérdést. A leírás alapján mit sem érsz étvágycsökkentével, mivel nem étvágy, hanem éhség miatt eszel (bár lehet mindkettő is, persze). A nulla, sőt negatív étvágy kínzó éhséggel párosulva, az sem poénos, volt már olyanom. S hozzád hasonlóan a feszülő hasú éhezést is ismerem, ezért nem eszem sok nagy víztartalmú s kis kalóriatartalmú ételt, ha éhes vagyok. Viszont nálam a zsíros, fehérjedús ételek elég jól működnek éhségre, legalábbis a többségük, mert pl. a sós mogyorótól csak megfájdul a hasam, de rosszul laktat. Sajna ki kell próbálni, mikor mi működik. Én csillapíthatatlan éhségnél eszem egy csomót, aztán egy ponton abbahagyom s egy idő után elmúlik az éhség. Szerencsére ilyen abnormális működésem ritkán van.
2018. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önuralomnak hívják. Így ciklus előtt se szoktam túlzabálni magam.
2018. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj egy teáskanál bor, alma vagy balzsam ecetet leküldeni étkezés közben. Ez lassítja a gyomor ürülését. Rágj alaposabban, tartson tovább, mire végzel egy tányérral.
2018. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!