Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék fogyni. Tippek?

Vikike9203 kérdése:

Szeretnék fogyni. Tippek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 15. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalória számlálás :D korod, nemed, súlyod , magasságod? Ha azokat tudnánk könnyebb lenne segíteni.
2018. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Tippeket itt találsz fogyaték:

[link]

2018. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kevés evés.
2018. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 slaanesh válasza:
100%

A dolog egyszerű, bár betartásához kell egy dolog ami a lehető legkevesebb emberben van meg alapból.

Szóval, két dolgot űzz ki az életedből. A szénhidrátok azon formáját, ami gyorsan szívódik fel (finomított fehér liszt (BL-55) és a finomított cukor minden formája). A fehér kenyeret úgy felejtsd el ahogy van, valamint az összes előre elkészített nyalánkságot, mert ezekben mindben a gyorsan felszívódó cukrok vannak méghozzá elég tömény mennyiségben. Ezek helyett ajánlom a rozs de még inkább a zablisztből (lassan felszívódó szénhidrát) készült kenyereket valamint a cukor helyett a steviát vagy nyírfacukrot (xilit) esetleg eritrit-et. Mindenféleképpen kell valami intenzív mozgásforma amit naponta legalább egy órán át kell végezni. Kerékpározás, zumba, fitness, futás, bármi csak INTENZÍV testmozgás legyen. Mivel a neved alapján hölgynek gondollak, ezért azt tudni kell, hogy a nők testzsírkészlete eleve magasabb mint a férfiaké és itt a fogyás sem úgy megy. Szedj vitaminokat, mivel a fogyókúra (meg egyébként a nélkül is) eléggé lenullázza a szervezetet. Folyadékpótlás nagyon lényeges, legalább napi 2-3 liter sima vizet igyál és izzadj amennyit csak tudsz (testmozgással!). Ha van lehetőség, kérj segítséget szakembertől, személyi edzőtől, stb. Jómagam március 15 óta 35 kilót dobtam le és újjá is születtem. Ja, és kerékpározom, de azt ami belefér. A személyeskedő, paraszt kommenteket pedig egészen nyugodtan hagyd figyelmen kívül, ezeket általában olyan gyökerek írogatják be, akik intelligenciája valahol a meztelen csiga szintjén megragadt.

Sok szerencsét és ha nem indul meg a fogyás "azonnal" akkor sem szabad feladni. Csinálni kell és bízni önmagadban.

2018. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én erre álltam rá 1 éve. És működik:


[link]


Mozogni kell hozzá, hogy legyen izommunka és felgyorsuljon az anyagcsere (mert lassú anyagcserénél a szervezet tartalékol). És olcsó mert nem kell különleges étrend.


De a cukor tényleg maradjon ki. A lassú szénhidrátok közül én a túrót szeretem legjobban, sok gyümölccsel. Sok fehérje kell (pl tojásból) kb ugyanannyi zsírral (ami rengeteg energiát ad, de nem raktározódik el ha mozgunk).

És multivitamin legyen az étrendben. Én váltogatom, egyik nap multi, másnap C vitamin.

2018. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet beszélni sok-sok okosságot, a lényeg mindössze annyi:a bevitt kalóriának kevesebbnek kell lenni, mint a felhasználtnak.Ezt többféleképpen el lehet érni, de a lényeg ekkor is ez lesz, és a fogyás egészen biztosan be fog következni.
2018. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bazita válasza:

A kalória deficitet már elmondták előttem.

Az én tippem, ami ebben segít, az az időszakos böjtölés (intermittent fasting). Keress rá, alapvetően arról szól, hogy legalább 16 óráig nem kajálsz, és csak a fennmaradó 8-ban igen. Ezt valaki amúgy olyan szinten műveli, hogy csak napi 1x eszik.


Ez abban segít, hogy ne legyen éhezés és kínszenvedés a fogyás. Semmit nem enni egy pár óráig, aztán jóllakottságig enni jobb, mint napi 5x csipegetni úgy, hogy sosincs tele a hasad.

2018. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eletmodvaltas!

Ingyenes, kidolgozott etrend es mozgasterv, en ezt csinalom es mar beindult a fogyas: intenset.hu

Facebook csoport is nagyon jo, osszetarto kozosseg! :) Sok sikert a fogyashoz!

2018. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!