Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Folyékony L-Karitin tapasztala...

Krisztofer02 kérdése:

Folyékony L-Karitin tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata a folyékony 500 ml -es L-Karitin-ról? Mennyire hatásos és mennyi fogyást eredményez ez az 500 ml -es kiszerelés?


Rendeltem a GYMBeamról igazából nem vagyok valami túlsúlyos igazából napi szinten úszok,kondizok,futok és van mikor még a foci is becsúszik a 3 mellé. Kicsit szeretnék leadni meg szálkásodni az izomtömeggel szerintem nincs gond.



2018. aug. 25. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Az L-karnitin nem fogyasztószer, egy aminosav, ami zsírsavakat visz a mitokondriumokba, ha elhasználtad a tested által termeltet, akkor a külső pótlás arra jó, hogy továbbra is intenzíven tudj mozogni. Szóval némileg megdobja azt az időt, amit fizikailag aktívan el tudsz tölteni.
2018. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!