Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Well mix diétás italporról...

Well mix diétás italporról vélemény?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden diétás italporról hasonló a véleményem: nekem a világon semmit nem használna, viszont az egészségtudatosságomba se fér bele. Normális ételeket érdemes enni, csodaszerek úgysincsenek és felesleges túlárazott vackokkal foglalkozni a régi jól bevált módszerek helyett.


Attól még ha valakinek segítenek ilyen trükkök, s neki belefér, nyugodtan. Van, akinek mindent meg kell ragadni, mert az alapmódszert nem képes rendesen csinálni... Mindössze elég szkeptikus vagyok s nem értem, miért nem valami laktatóbb s jobb ételhez nyúl valaki.

2018. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem nem sikerült vele fogynom, csak pénz kidobás volt.
2018. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es nem vette el az étvágyadat?
2018. szept. 5. 07:03
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen italporok nem "veszik el az étvágyat".

Hanem kerül valami a gyomrodba, így nem, vagy kevésbé leszel éhes, de ha az az éhség lelki eredetű, azon nem fog segíteni.

Amúgy szerintem, ha ilyesmit ki akarsz próbálni, vegyél valami normális fehérjeport, pl. Biotec Iso Whey Zero: ebben nincs cukor, és laktóz sem, és szerintem olcsóbbra is jössz ki.

Nekem hasznos ez a fehérjepor, mert ha édességet kívánok, egyszerűbb meginni egy ilyet, esetleg zabkásába keverve, vagy akár simán vízzel. Illetve én nem eszem húst, így ez jól jön fehérjebevitelre.

Viszont az étvágyat nem veszi el, eltelít valamennyire, de ez egyén - és turmixfüggő is (van, akit egyáltalán nem telít el).

Illetve, ha a rendes kajálásod MELLÉ fogyasztod ezeket, akkor sajna hízni fogsz valószínűleg, szóval bele kell számolni ezeket is a napi makró- és kalóriakeretbe, ezt nem lehet megúszni.

2018. szept. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az összetételét és értelmezed, akkor láthatod, hogy ez egy rakás sz@r.
2018. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valóban sok benne a szénhidrát. 1 ilyet vettem, az túrós áfonyás volt, finom. viszont valóban éhes maradok tőle. reggelire vagy vacsorára ittam, reggel nehezen kihúztam vele ebédig, úgy, hogy nem egyszerre ittam meg, hanem kb 1 óra alatt. vacsira meg csak akkor volt jó, amikor még nem voltam éhes, csak tudtam hogy lassan az leszek. ha már megéheztem, cseszhettem, semmit nem ért.


írták a fehérjeporokat... nos, elsőre azzal próbálkoztam, párom is mondta hogy az jobb. neki sciteces volt, nem ízlett, csokis mandulás volt azthiszem (állati eredetű). vettem bioteches fehérjét, epreset. ha ittál még sz.r ízűt....borzalmas volt. 1 adagot leeroltettem, enyhe hasmenésem lett tőle, ami a növényitől lehet is.. na utána próbálkoztam, a szaga se jött be, ráadásul amint belekortyoltam fel is fordult a gyomrom, enyhe hányinger jött rám. szóval én ezekkel a fajta fehérjékkel nem próbálkozok többet.

2018. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14:15-ösnek: a kérdező ezt igen egyszerűen meg tudja oldani.

Csomó fehérjéből kapható egy adagos kiszerelés (pl. az Iso Whey Zeróból is). Mindegyik ízből.

Vesz egyet, megkóstolja, ha nem jön be, nem vesz többet. Ha bejön, akkor hurrá, vehet nagyobb kiszerelést belőle.

2018. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: igenigen, ez is igaz. :) én naiv voltam, ill itt nálunk nem nagyon vannak ilyen 1 adagosak. kóstoltam már csokiskekszeset is... az sem jött be.. tesóm szerint kicsit több port kell rakni kicsit kevesebb vízzel és jobb az íze. nekem így sem jött be.
2018. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!