Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a jobb? A termogén...

Melyik a jobb? A termogén zsírégetők vagy a zöld kávé kapszula?

Figyelt kérdés
Úgy értem melyik a hatásosabb, természetesen súlyzós edzés és kardió mellé. A zöld kávés kapszulából olyat vennék amiben a napi adag 400 mg lenne. A zsírégető pedig biotech lenne. Van valakinek összehasonlítási alapja vagy tapasztalata?

2018. szept. 6. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Egyiknek sincs számottevő hatása. Régebben én is próbálkoztam ilyenekkel. Felesleges. Kaja,edzés legyen rendben.
2018. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A termogén zsírégetők csak mankók a diétában. Nekem bejött a Revex pl., de természetesen a kajának rendben kell lenni, mert az a döntő.

Viszont nekem segített a szénhidrát utáni sóvargásban, a menstruáció előtti falásrohamokban, a visszavett ch. miatti enerváltságban, és szintén a kevesebb ch miatt az edzést is jobban bírtam vele.

Én inkább a komplex cuccok híve vagyok, mert ezek úgy vannak összeállítva, hogy egymás hatását erősítsék (szinergizmus).

A zöld kávéról magában amúgy sem tudok semmit.

2018. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy ne lenne hatása a termogén zsirégetőknek ... Eléggé brutális hatásuk van, bár a diétát és a mozgást nem pótolják. Én is próbáltam (Thermo Speed Extreme a Nutriontól), de mégsem javaslom a használatukat, főleg nem az elején és nem huzamosan, mert eléggé nehezen lesz kontrollálható a fogyás, és nem biztos, hogy tudod tartani a heti 1 kg-t, hetente 2-3 ment le, mert nem figyeltem oda, és nem méregettem magam, csak akkor, amikor a tükörben már észleltem, hogy túl gyorsan csökken a tömeg (az edzést nyomtam tovább a eredeti tömegelős súyokkal, ezért nem aggodalmaskodtam) . Esetleg a legvégén, amikor már lassul a fogyás, a vizhajtás hete előtt egy, maximum két hétig szedd, de az elejét mindenképpen inkább szimplán diétával csináld (vagy inkább az egészet: én is úgy fogom legközelebb, lassan, de biztosan, maximális izomtömeg tartás érdekében)
2018. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!