Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex tablettához legközelebb...

Adipex tablettához legközelebb álló, rokon tablettát ismer valaki? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én már jó tíz évvel ezelött vettem az adipexből. Az egy csodaszer, egy kapaszkodó a fogyókúrázók számára. Igaz ésszel kellett szedni mert úgy felforgatta az embert hogy, három napig nem aludtam.

Ez bizony eredményes fogyáshoz jutatott de le is merűltem.

Viszont amikor egy-két napos kihagyással szedtem kontrolálni tudtam a gyógyszerrel való kapcsolatom.

Így el tudtam érni hogy, az legyen amit szeretnék. Sikeres volt mondhatom.

Tudom be van tiltva de hát a magyar ember találékony.

Nem igaz?

Viszont kiváncsi lennék van e olyan tabletta ami az adipexre leginkább hasonlítana.

Hol lehet venni?

Kinek mi a tapasztalata.

Értelmes válaszokat szeretnék olyanoktól akik ugyanúgy küzdenek a túlsúlytól mint én.

Ha pedig a feljebb említett tablettáról tud valaki valami bíztatót, kérem keressen privátban.

Köszönöm.


2018. szept. 7. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Én ismerek, speed-nek hívják. És nem viccelek. Az adipex hatóanyaga a fentermin, ami nagyon hasonló az amfetaminhoz. Persze adipex formájában kisebb dózisban kapod, de ha azt nézzük, a speedet többnyire egy-két napig használják partidrogként a bulikon, hogy felpörgessen, az adipexet pedig hetekig szeded.. Nem éri meg. Felmerül a kérdés, hogy akkor miért alkalmazzák ezt a készítményt néhány országban? Az extrém túlsúlyos (150-200kg felett), lusta embereknek adják, akik nem tudják betartani a diétát. Itt is az orvosnak kell mérlegelni, hogy melyikkel jár jobban a páciens: az extrém túlsúly következtében valószínűleg elhalálozna az illető 10-15 éven belül; vagy megkapja ezt a tablettát minden mellékhatásával együtt, orvosi kontroll mellett.


Ha nem tudod kontrollálni az étvágyadat, érdemes lenne megpróbálnod egy hétig extrém alacsony szénhidráton élned. (Csak hús, chszegény zöldségek, olajos magvak, zsírok)

Az első 2-3 nap lesz nagyon nehéz, de utána már alig fogod kívánni az ételt, hamarabb telítődsz. Még olcsóbban is kijössz, mint az adipexxel, csak az első napokon kell túllendülnöd.

2018. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nos hála Istennek nem vagyok egy szőrnyen elhízott valaki.

Az utolsó nyamvadt hét kilót nem tudom leadni.

Egyszerűen sehogyan sem.

Ezért gondolkodtam el egy kis segítségben.

Értem amit írtál.

Egyet is értek veled és köszönöm még egyszer.

2018. szept. 10. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Adipexet és hasonló szarokat felejtsd el, ha az utolsó pár kilóról van szó. (mondjuk szerintem amúgy is felejtős, sokkal egészségesebb mozgással megszabadulni az az első, akár több 10 kilótól is, az igazán gyorsan megy, és egészségesebb is, nincs káros mellékhatása, csak pozitív, és az állóképességedet is javítja, ami jó felkészítés arra, hogy utána el tudj kezdeni az igazán jó alakon .

Az utolsó 7 kg-tól kb 2 hónap alatt lehet megszabadulni (gyorsabban ne is akarj), rendszeres , lehetőleg napi, de minimum heti 3 aerob/kardio mozgás és diéta. L-karnitin rásegíthet, de csodát ne várj tőle. Mozgás nélkül teljesen hatástalan, annyit csinál, hogy az intenzív kardiómozgásod kalóriaégetésére rádob kb 5, max 10 %-ot, vagyis ugyanazt éred el, mint amit amúgy is elérnél, csak esetleg pár nappal hamarabb.

És természetesen diéta, ezt gondolom mondanom sem kell!

Szénhidrát/fehérje arány drasztikus elbillentése a fehérje irányába, és általános kalóriadeficit elérése (de csak óvatosan, nem több, mint 20%-kal) . És rendszeres evés, hogy gyorsuljon az anyagcseréd, napi 5 étkezés legalább (sportolók esetében inkább 7)

Azt nem írtad, hogy amúgy edzel-e aktívan, van-e izomzatod, amit meg szeretnél esetleg őrizni (nem mindegy, teljesen más a stratégiát kell követni sportolók zsírégetésénél) .

Persze valószínűleg em vagy sportember, hiszen Adipexet használtál az első kilókra, és ez azért sokat elárul :)

De azért leírom, ha mégis lenne, (vagyis szálkásításról beszélünk) akkor mindezek mellett súlyzós és saját testsúlyos edzések, minden nap, ugyanolyan súlyokkal, mint amilyenekkel előtte edzettél.

Szálkásitás nincs valamennyi izomtömeg vesztés nélkül, ahogy tömegelés sincs zsirosodás nélkül, de a cél az izomtömeg veszteség minimalizálása.

Ha már csökkentened kell a súlyokon, akkor valószínűleg végeztél a szálkásítással, mert már az izmodat égeted el, vagy valamit nagyon elk*rtál :)


Egyébként a végén, amit látsz magadon, az már nem biztos, hogy zsírpárna, lehet, hogy már csak vizes vagy, a sejtek között megrekedt víz pedig akár több kiló pluszt jelenthet, ettől már se diétával, se mozgással nem tudsz megszabadulni, ebben az esetben vízhajtó kúrára van szükséged , ami minimális, vagy zéró sót jelent, magas káliumtartalmú zöldségek/gyümölcsök, vízhajtó (lehetőleg természetes)

Testépítők számára természetesen egy kicsit drasztikusabb módszert kell követni az utolsó heti vízhajtásra és töltésre , de azt most itt nem részletezem, azt úgyis tudja, aki ebben érintett ;)

2018. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fujtato banan ***** válasza:

engem is érdeklne.

vagy eredeti adipex is jó.....

2019. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
találtatok valamit?
2019. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!