Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valaki aki valamilyen...

Van valaki aki valamilyen fogyasztószerrel ( tabletta, tea, italpor, bármilyen készítmény ) sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapvetően sok a kamu tabletta, de hátha létezik hatásos segítség. Sokat tudok a fitness táplálkozásról, és hogy kell a testmozgás, de nem tudom összehozni mostanában, és 40 év fölötti vagyok, szóval egyre makacsabb a dolog (zsír) Köszönöm ha válaszoltok!

2018. szept. 14. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nincs, az összes ilyen készítmény csak a butaság vámja. Kivétel volt az amfetamint tartalmazó Adipex, amit aztán a sok hülye túltolt, bajuk lett tőle, hát gyorsan betiltották, jelenleg már csak Svájcban és Németországban lehet kapni kizárólag receptre, folyamatos orvosi ellenőrzés mellett.


Makacs zsír pedig nincs :) Az nem elég, ha sokat tudsz a helyes életmódról, alkalmazni is kell a szerzett információkat. Ha az ember ruhákat tárol a szobabiciklin, nem pedig napi 1 órát teker rajta, akkor nem lesz fogyás, de nem azért, mert az adott embernek különösen makacs a zsírja. (tapasztalat😃)


Ha nem csak kifogásként mondtad, tényleg mindent megteszel és nincs látszata, akkor irány az orvos és kérj kivizsgálást. Életveszélyes is lehet, ha valamilyen betegséged van, te pedig csak a tüneteket kezelendő valami hókuszpókusz fogyitablettákat szedsz be.

2018. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Még az illegális cuccok is csak megfelelő kaja és edzés mellett működnek.
2018. szept. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak a pénztárca tartalmának fogyasztására alkalmasak...


ha lenne ilyen, nem lenne kövér ember

2018. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Igen azAdipex az működött , én sokat fogytak vele .

Ami most mükôdik nekem az a TD.


De nem ajánlom én sem ,mert nem egészséges.


Nekem ezektől meg van a gyors fogyás de úgyis visszajön.

Az adi után is visszajött.

2018. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme kibäszni rá a pénzt 4es, ha úgyis tudod, h visszajön?
2018. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek a löttyök, amivel az ismerősöm 50 évesen fogyott. Így működik: Csak azt itta egész nap. Meg van határozva, hogy mennyit lehet inni. Nincs benne csodaszer, csak kevesebb kalória. Eredmény, borzalmasan nehéz megállni, hogy mást ne egyen az illető, rém unalmas hónapokig ugyanazt a löttyöt inni és mint mindig, később visszahízta az egészet. Pedig ő mozog is, hobbi szinten jár évi 3-4 úszóversenyre.
2018. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! 4es , Bocsi ha tudnom kéne, de mi az a TD?
2018. szept. 15. 00:36
 8/8 anonim ***** válasza:
T urbo diéta nevű,méregdrága cukros fos.
2018. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!