Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyasszam le a combom?

Aradi Frida kérdése:

Hogyan fogyasszam le a combom?

Figyelt kérdés
Vastag a combom, raadasul genetikailag is ilyen vagyok. A combomon izom is van boven (heti 5 edzes) igy fogalmam simcs mit csinalhatnek hogy legalább egy kicsit vékonyítsam. Valaki esetleg bevalt modszer? (fogyoszer, gyakorlatok) akar tapasztalatok alapjan is kerem segitsen

2018. szept. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hjaj istenem...

Sose fogynak el.

2018. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

helyi fogyás gyaluval lehetséges....


ha fogyni akarsz azt tudod, hogy lehet és akkor előbb utóbb megy onnan is

2018. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Shooshe deríted ki, amputáció.
2018. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a sportot, egy idő után vékonyabb lesz. De nem hiszem, hogy ez annyira jó ötlet.
2018. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta a háziorvos ide dièta oda edzès aki nem eszik sokáig vèkonyabb lesz lefogy mert akkor a szervezet elkezdi használni az izmot is mondjuk utálom mert pajzsmirigyre gyanakodtam de mikor kiderült bogy nem akkor annyit mondott nincs neked semmi bajod kövèr vagy elhíztál nem kell sokat enni ennyi
2018. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!