Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeri valaki az adipoSlim...

Ismeri valaki az adipoSlim XXL gyógyszert?

Figyelt kérdés
Ki próbálta már? Sikerült tőle fogyni? Ha igyen milyen idő alatt? Tartot diétát is mellette?

2018. okt. 1. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Először is ez nem gyógyszer.

Másodszor semmilyen fogyasztó tablettától, portól nem fogsz fogyni.

2018. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozásból, de lehet fogyni. Én eddig 12 kg fogytam, de nem ettől mást szedtem. Azért írtam, hogy gyógyszer mivel csak is természetes anyagokból készült, a leírás alapján. Ha nem tudsz értelmes választ adni inkább ne kommentálj! Köszönöm.
2018. okt. 2. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vitatkozásból, de lehet fogyni. Én eddig 12 kg fogytam, de nem ettől mást szedtem. Azért írtam, hogy gyógyszer mivel csak is természetes anyagokból készült, a leírás alapján. Ha nem tudsz értelmes választ adni inkább ne kommentálj! Köszönöm."


1. Gyógyszertől nem lehet fogyni. Ha lehet, akkor jól elba*ssza a szervezeted.

2. Jah, természetes anyagokból készül, persze, legalábbis ezt írják rá, aztán meg valójában ki tudja. Manapság sorra tiltják be a gyógyszereket, mert találnak benne valami káros anyagot. Erről ennyit.

3. Ne gyógyszerrel akarj lefogyni, mert semmi értelme. Ha lefogysz, utána mi lesz? Abbahagyod és visszahízol? vagy örökké szedni fogod azt a szaros bogyót? Életmódot válts inkább, sportolj, figyelj oda a kajára, és magadtól is le fogsz fogyni.

2018. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!