Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Fogyni szeretnék.

Figyelt kérdés
Kérlek titeket segítsetek nekem 9 hónapja szültem (császár) és elég nagy hasam maradt ezután nem tudom hogyan kezdjek neki..étrend is érdekelne és persze edzésterv is :) örülnek ha segítenétek!
2018. okt. 26. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hányadik gyermeked? Ha az első kettő, akkor nem értelek-csont lapos volt szülés után 2-3 hónapra a hasam, a harmadik után már nem ment vissza a hasfal miatt. A plasztikázást meg nem vállaltam, nem vagyok megőrülve..annyit nem ér az egész..
2018. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor csak egy sima egyél kevesebbet módszer kell, ha nem megy vissza a hasad teljesen.
2018. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első gyerek .
2018. okt. 26. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló..Nem mindenki olyan szerencsés mint te..
2018. okt. 26. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4 Nem szerencse kérdése volt szerintem, csak hajtottam magam..


Figyelj, ha elkezdesz fogyni először arc, és utána egy lefele a dolog. Lehet, hogy nálad az is közrejátszik, hogy gyengébb maga a hasfalad. Meg függ attól is, ha sokat szedtél fel, és függ attól is, ha a prolaktin szinted-főleg ha szoptatsz még-magasabb mint kéne. Ha nem szoptatsz, érdemes lenne egy vérvizsgálatot kérned a dokidtól.. Ha nem szoptatsz, vissza fogod a cukrot, lisztet, krumplit és már sokkal hamarább beindulnak a dolgok lefelé. De a vérvizsgálatot csináld meg..

2018. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj 1es!!azert mert ez neked ilyen simán ment, az nem jelenti azt hogy mindenkinël igy törtėnik..
2018. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5#

Voltam ver vizsgálaton mindent rendben tálalták,pajzsmirigyes sem vagyok azt is ki vizsgáltak nem szoptatok kb 6 hónapja...elég rossz az anyagcserém..a terhesség alatt 8 kg öt híztam nem vagyok kövér csak a hasam az ami zavar..

2018. okt. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!