Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szűztea vélemény?

Szűztea vélemény?

Figyelt kérdés

Nem tudom nekem lehet e 16 éves vagyok gondoltam kipróbálom végülis csak tea és egy hétig innám kb

Valakinek tapasztalat vélemény?

Nekem lehet vagy még ne?



2018. nov. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Megfosat, kikészíti a bélbolyhokat. Nem jó.
2018. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogyasztószer. Nincs fogyasztószer.

Megértelek, mert sokan szeretnék a lehetetlent, reménykednek benne, hogy lehetséges a kanapén ülve, non-stop nasizás közben fogyni valami csodaszer hatására, de az az igazság, hogy nincs ilyen csodaszer. Tetszik, nem tetszik, egészséges testsúlyt és kinézetet csak egészséges életmóddal lehet elérni. Ami tudatos táplákozásból és rendszeres testmozgásból áll.

2018. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtó, nem túl jó.
2018. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA fogyni akarsz, arra nem jó. Béltisztításra talán, de én nem hiszek abban, hogy béltisztító kúrára szükség lenne egészséges bélrendszerű embernek (vannak, akik azt mondják, hogy évente / félévente javasolt mindenkinek, de szerintem hülyeség.
2018. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Székrekedésemre néha beveszek egyet. De másra nem való, hidd el.
2018. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!