Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek. Balck latte...

Szerintetek. Balck latte tényleg használ?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy cikket hogy így black latte úgy black latte.. de egy normális hitelesnek mondható véleményt se láttam. Nekem pedig erre lenne szükségem hogy eldontsem megpróbáljam e. Esetleg ha van itt valaki aki kipróbálta mennyi idő kellett hozzá hogy bizonyos súlyfelesleget leadjon és ehhez mennyi black latte csomagot kellett vennie. Egy csomagban mennyi van? Elég egy hónapra? Lehet egy nap többet inni belőle? Azt tudom hogy írták este nem ajánlott mert felpörgeti az embert.

2018. dec. 8. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy használ. Ugyanúgy, ahogy a többi 500 fogyasztószer. Minél többet iszol, annál gyorsabban fogy a bankszámlád.
2018. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pénztárcád le fog fogyni, az garantált.
2018. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Férfi vagyok, lassan 19 éves. 2018 októberén kezdtem fogyózni. Én ezt tapasztalatból írom neked, 84 kg voltam és most 65 kg. Az egyetlen dolog amivel befolyásolhatód az alkatod, súlyod úgy, hogy maradandó legyen az egy kis plusz testmozgás és egészséges étkezés. Azonban ha valóban a fogyás a lényeg akkor a kalória deficit (tehát kevesebb kalóriát viszel be mint elhasznál) az fontos, de sose koplalj!!! Az első dolog amit tudok javasolni neked azaz, hogy kezdj el amikor csak tudsz vizet inni, menteset és édességekből is csak mértékkel.
2018. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A zöld tea is segít a fogyásban. Energiát ad és vízhajtó hatású is. Csak ugye ha már kavezom akkor felvatanam erre az italporra ami elvileg kávé ízű vagy mi. Egyszerűbb megmelegiteni a vizet bele tenni és elkutyulni. De ha nem használ.. akkor mindegy. Utolsó, minden próbáltam a folyamatos testmozgást is azzal keveset elértem de egy év alatt se ment le az amit akartam. Most azzal próbálkoztam hogy egyik nap alig eszek és sokat iszok a másik nap meg Etyek amit akarok és így a koplalos nap miatt össze szűkül a gyomrom aztán a többi napon is kevesebbet eszek majd. Csak hogy ez is megtört számomra eleinte úgy tűnt beválik de közbe jött egy két dolog és mindig tolni kellett odébb a koplalos napot míg teljesen el nem tűnt. Most próbálok keveset enni vagy is nem degeszre enni magam és gyümölcsöt is eszek narancs mandarin most ezek vannak idény gyümölcsök. Érdekelt volna egy ekkora segítségként feltüntetett kávé helyettesítő de hát akkor ezek szerint mindegy néztem is hogy azért van ára rendesen és ugye írták hogy lehetőleg az eredeti oldalon vegyük meg mert az tuti azt tartalmazza.
2018. dec. 8. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem, mi ez az izé. Aktív szén, kókusztej, l-karnitin, omega3, ezeket megveheted külön is, szerintem sokkal olcsóbban, bár én tutira nem fogyasztanék napi szinten aktív szenet, ami ugyebár fertőzéses hasmenésre való. Mi van, ha székrekedést okoz, vagy egy rakás hasznos tápanyag felszívódását is gátolja? Azt írják, hogy akadályozza a "felesleges zsírok" felszívódását, pedig a hízást inkább a cukor és a túl sok szénhidrát okozza. Összességében én nem venném meg. Jó étrenddel próbálj fogyni, a mozgás csak egy kis plusz, hogy fogyás után is jól nézz ki és egészségesebb legyél. Koplalós napok helyett kipróbálhatnád az időszakos böjtöt, van, akinek bevált.
2018. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lelepleződött az átverés, büdös nagy kamu a termék: [link]
2019. márc. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem is rendeltem mikor feltettem a kérdést 🙂 jól is jártam ezek szerint 😊
2019. márc. 6. 11:28
 8/9 anonim válasza:

Én, agyament megrendeltem. Gondolhattam volna, mert néztem a neten, ír e valaki valóságszagú véleményt, de csak egy "rajongói klubbot" találtam, ahol agyon dícsérték. Én meg... na viszlát 15000,- ...

Most azért végig iszom a 10 napot. Kiderül. De lehet hogy csak placebo...

2019. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Végig ittad a 10 napot?Mi a véleményed?Fogytál esetleg valamicskét?
2019. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!