Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ valamelyik fogyókúrás...

Használ valamelyik fogyókúrás tabletta?

Figyelt kérdés
Tudom nem ez a megoldás és rendesen étkezem is,fogyókúrázom de kíváncsi lennék,hogy valamelyik tabletta felgyorsítja-e a fogyást.
2019. jan. 2. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Van néhány tabletta, ami magyarországon nincs törzskönyvezve, NEM BETILTOTT, csak nem nyilvántartott. Külföldön receptre írják. Hasonlóak a régi adipex-hez. 2 olyat ismerek, amirkről bátran állítom, hogy használ, nem sodorja veszélybe az életed stb.. nyilván erős agyra ható gyógyszerek, az éhségközpontot kacsolják ki. A hátránya, hogy totál nem vagy éhes, hajlamos az ember elfeledkezni az evésről magáról. Az előnye, hogy ha eszel is, akkor sem azért mert kívánod, így kisebb adagot tudsz megenni, nem ugrasz rá a töltöttkáposutára meg a milkara mert rohadtul nem kívánod. Könnyebb így tartani a diétát. Én szedem az egyiket jelenleg is. Napi egyet ébredés után. A kávét teljesen elhagytam, így is eléggé felpörget, az alkohol is ki van zárva a szedése alatt (befejezést követően is pár napig) nem vagyok éhes. Délelőtt eszek tízórait, nekem a reggeli ki is marad. 2 körül ebédelek, 6körül egy vacsi, és megiszok vagy 5liter folyadékot, mert a bogyóra 1:muszáj, 2:kívánom is! Profuktív vagyok, nincs kajakóma, nincs teli hassal fetrengés, megválogatom mit eszek, hosz ha már úgy sem kívánok semmit, sokkal könnyebb “muszájból” az egészségeset enni. Iszok egy csomót, ami önmagában is pozitív. Komolyan, nem tudok negatívumot mondani. Nyilván, akinek magas a vérnyomása vagy szívnillentyű zavara van, ne álljon neki szedni, mert tényleg felpörget, de minden épeszű embernek fel kell tudnia mérni, hogy mi az ami számára nem veszélyes. Persze, tudom, hogy nem ez a legeslegjobb módszer, de nagyon nagy löketet tud adni annak, aki eredménytelenül fogyókúrázik (mindegy milyen okból kifolyólag) hisz, látod, ahogy mennek le a centik, komolyan nagyon nagy erőt ad. Màr az első két kiló után is annyival jobbkedvűen keltem fel, pedig nekem nem volt több, mint 8kg “túlsúlyom”. (Mások szerint annyi sem volt, de én vékonyabban érzem jól magam a bôrömben) nagyon fontos, hogy hol veszed meg, kitől.. mert NAGYON sok a hamisítvány, netről ismeretlentől eszedbe ne jusson rendelni. Én sosem szedtem volna be, ha nem közeli rokon adja.


Nyugodtan jöhetnek a lepontozások, tudom, hogy senki olyan nem fog velem egyetérteni, aki sosem szedte! De!: a legtöbb negatív véleményt olyan írta, aki még egy ilyen bogyót nem szedett be, a legtöbb negatív hír pedig olyan szerekről van, amik HAMISÍTVÁNYOK. Attól elhiszem, hogy van aki kórházba kerül. De nem az eredetitől, az okés! :)

2019. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Persze az edzés
2019. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!