Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata ezzel a bizonyos Black Latte nevu fogyasztó itallal?

Figyelt kérdés
Tenyleg hatásos vagy csak kamu az egesz mint a legtobb ilyen?
2019. jan. 12. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt minden héten ötször meg kell kérdezni?
2019. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik porgess tovabb....nem kotelezo valaszolni...csak engedd el...
2019. jan. 12. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Még az ismert hírességek is a Black Latte segítségével fogytak le

A legnépszerűbb súlycsökkentő termék a hírességek világában!


Dr. Mezei Csilla, az egészséges táplálkozás szakértője, Charlize Theron és Sandra Bullock is a különleges ital fogyasztását javasolja a hatékony fogyás érdekében. A termék felgyorsítja az anyagcserét, energiát biztosít, és megkönnyíti a lefogyást. Ráadásul egyetlen hónap is elegendő a látható eredmények eléréséhez."


Szerintem legyen elég annyi, hogy egyetlen dr Mezei Csillát dob fel a google és ő is radiológus. Innentől döntsd el magad, mennyire hiteles egy termék, aminek a honlapján már a harmadik mondatban hazudnak.

2019. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wicacica válasza:
Egy hete iszom, semmi változás. Egy dekát sem adtam le. Élénkebb sem lettem. Éhség érzés ugyan az. Semmi változás. Egy forintot sem ér. Ha elakarod őket érni telefonon, azt mondja a hang, majd vissza hívnak. Na persze. 😊
2019. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!