Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy tudnék a legegyszerűbben...

Hogy tudnék a legegyszerűbben leadni 5-7kg-ot?

Figyelt kérdés

16L

168 cm és 64 kg vagyok

Heti 3 óra külön mozgásra járok, suliban is van 3 tesink (ami nem megerolteto). Itthoni praktikákkal szeretnék fogyni, mert edző terem nincs a közelben, étrendet suli miatt nem tudom tartani, a családomat sem szeretném azzal terhelni, hogy külön kelljen nekem is főzni. Esetleg kalóriaszámlálással, vagy mit tanácsolnátok?



2019. febr. 28. 19:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Tudok egy tuti itthoni praktikát: egyél kevesebbet.
2019. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

1. egyél egy konyhai mérleget

2. Töltsd le a telódra a kalóriabázis alkalmazást

3. Állítsd be rajta magadnak a megfelelő célt.

4. Minden étkezésedet mérd, és ha megetted aznapra a kalóriaadagodat ne egyél aznap többet.

2019. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az utolsó írja. Én ugyanezt csinálom, most járok -5 kilónál.
2019. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%
Egyetértek az utolsó előttivel, bár szerintem nem kéne megenni azt a konyhai mérleget
2019. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Jól van na lemaradt egy v :D
2019. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

Én már ott tartottam, hogy napi kb. 300 kalóriát vittem be, és úgy se fogytam :( (hormonbetegség miatt)

17 kiló leadása a cél, eddig 5 kilót fogytam úgy, hogy nem eszek egész nap semmit, eddigi rekordom, hogy nem ettem, az 2 napig tartott.

Sajnos csak ezt a drasztikus lépést tudom ajánlani, hisz a kalória számlálgatás se vált be nálam. :/

Viszont vittem be szénhidrátot, cukros üditőt, szóval fehérje táplálkozással és kalória csökkentéssel lehet eltudod érni azt ami nekem nem jött össze.

2019. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó: gratulálok sikeresen lefogytál izomból 5 kg-t.

Legalább ne osztogatnád a hülyeségedet.


Kérdező az utolsóra ne halgass. Azt csináld amit én írtam (a mérleges vagyok)

2019. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha kerülnéd a csokit, chipset, pákárút? Szerintem az is nagy segítség lenne. De én tök amatőr vagyok ebben a kérdésben.
2019. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
19%

Nem hülyeséget osztogatom, csak leirtam, hogy én a csodálatos mérleges technikáddal 1 kilót nem fogytam... :D Mellesleg nőnek minek izom?

Nagyon sok ember böjttel fogy, a kutatok szerint mai napig megoszlik a vélemény, hogy egészséges-e vagy sem. Szóval lehet egészséges, de hülyeség amit én mondok.. :D

2019. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A csodálatos "mérleg technika" működik. Attól, hogy béna vagy, vagy amit megiszol üdítő, tej, egyéb apróságot nem számolod bele, még működik. Ja és sokan hiszik azt, hogy beállítják 1000kcal-ra, nem fogynak, akkor lejjebb kell vinni. Pedig pont hogy feljebb 1200-1300-ra. A szervezet ugyanis alacsony kalóriánál raktároz. Éhezel, plusz az izmot is veszíted. Nekem 1400 van beállítva, fogyok is. Gratulálok a felfogásodhoz. Ha valamihez nem értesz, és nem is vagy hajlandó utánanézni, akkor fogd be a szád. (illetve itt kösd le a kezed)
2019. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!