Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható étvágycsökkentő és zsírfelszívódásgátló gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Minek akarsz gyogyszereket szedni, ha nem muszaj? Ezek csak felesleges penzkidobas, mert nem hasznalnak.


Van egy tuti tippem etvagycsokkenteshez. Minden etkezes elott igyal meg fel liter vizet. Etkezesek kozott is, ha ehes vagy. Olcsobb es termeszetesebb,mint akarmilyen gyogyszer. Zsirfelszivodas gatlo gyogyszer helyett pedig ajanlom az egeszseges taplalkozast kaloriadeficitben. Tuti a fogyas.

2019. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Így van.


A fogyasztópirulák csak az okos marketingeset ötlete, mert tudják hogy sok bepalizható ember van.

Kapsz valami B-vitamint, díszcsomagolásban, hogy szedd be és fogysz. A pénztárcád fogy semmi más.


Egyébként a legtöbb tutibogyóhoz mellékelnek listát is

Pl. "reggel xxx kcal, délben xxx kcal, 1 óra edzés, vacsora xx kcal+mellé a bogyó mert csak így" hat".

A legjobb átverés :D ha nem tartod be a listát, nem fogysz

2019. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy ki is szeretném őket próbálni, csak megkérdeztem milyenek vannak. Én is ismerem a marketinges cseleket, és én is tudom hogy sokszor kockázattal jár az ilyen gyógyszerek szedése, de engem tényleg érdekelne, hogy minek lenne érdemes utána nézni.
2019. ápr. 13. 21:04
 4/14 Nu, págágyí válasza:
23%
Ricinusolaj😆
2019. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%
Szalvéta, terhességi teszt, ragtapasz, vatta
2019. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Takarodjatok már nem hiszem el hogy nem lehet feltenni egy kérdést anélkül hogy ne találná meg egy csomó idióta.
2019. ápr. 14. 13:36
 7/14 anonim válasza:
23%

Szia, igazándiból létezik, de táplálékkiegészítő formájában, ami mellett edzeni, mozogni kell. Nálam bevált, sokat fogytam tőle, és merem ajánlani:


[link]

2019. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"ami mellett edzeni, mozogni kell"


Mert attól fogysz :D + normálisan is eszel gondolom közben...


Eredmény= 30% a sport, 70% az étkezés befolyásolja. Étkezés alatt teljes étrendet értek, nem egy kiegészítőt..

2019. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
22%
Te hülye vagy! :-D ez zsírégető, és elveszi az étvágyat, nem is tudnál mellette többet enni.
2019. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Zold kave kapszula , chili tabletta pl erre van elmeletileg, gyakorlatban semmit sem er:D en pl ivassal szoktam megoldani. Inni eleve jobban szeretek mint enni, szoval feherjeturmixot, cukormentes teakat, novenyi tejeket szlopálok egész nap 😂

A zsir nem szivodik fel egyebkent. Nagyon minimalis zsirt kepes a szervezeted feldolgozni.. ellenben a szenhidrat zsirra alakul ha tultolod .

Ha etvagycsokkento modszert keresel, 2 nap onkontrollt javaslok, nekem mindig csak az valt be. 2 nap bojt es utana kenyelmesen tudod tartani a dietadat, mert osszebb szukul a gyomrod !:)

Egyebkent sok sikert!:D

2019. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!