Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az adipex...

Fujtato banan kérdése:

Mi a véleményetek az adipex retard kapszuláról 2019-ben? Az eredeti csomagolása milyen volt? Mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
Én szedtem,de semmi hatás és semmi fogyás.Biztos hamis volt.2019 étvágyCsökkentö leghatásosabb?köszi

2019. máj. 3. 19:16
 1/8 Baranyai Máté András válasza:
Az itthon betiltott gyógyszerkészítmények többnyire hamisítványként kaphatóak, olyan mint a kábszer, jobb esetben van benne hatóanyag, rosszabb esetben nincsen. Ha csak fogyás miatt szednéd, ha betegség kezelése céljábol, qkkor érdemes addig utánajárni amíg nem találsz olyan beszállítót aki rendeset ad. Érdemes a lejárati dátumot nézni a csomagoláson, amin nyomtatva van hamis, amibe belenyomják az talán!!! eredeti, mivel a csomagolást nem egy időben gyártják a termékkel, ezért amikor belekerul dombornyomják. Üdv
2019. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia amit most már árulni a neten biztos hogy hamisított mert én is vettem pár éve és semmit nem éreztem.viszont én vettem 10 15 évvel ezelőtt is na akkor még tuti hogy eredeti volt mert a szívembe szúrt majd kiugrott. Amit tudok neked ajánlani az a revex-16 nézz utána a neten csak jó vélemények vannak róla.
2019. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek.
2019. máj. 5. 10:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel 10 szemet rendeltem,így doboza nincs,csak a csomagja,és ott rá van nyomtatva a lejárat. Vanília illatú,okkersárga. Az első 2-3napban száradt a szám tőle. Mostmár semmi tünet.
2019. máj. 5. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem használ semmilyen fogyasztószer.
2019. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Hidd el, az eredeti használt, most abba nem megyünk bele, miért, meg milyen alapon működött, és milyen mellékhatásai voltak, de használt.

De mivel egy betiltott szerről beszélünk, így amit most reklám formájában az ember pofájába tolnak, minden kétséget kizáróan kamu, semmi, csak egy rohadt jó marketingfogás, mivel sokan tisztában vannak az eredetivel, reménykednek, így bedőlnek... (Logikusan belegondolva, kábítószert sem reklámozhatnak, mivel illegális, akkor innen automatikusan kiköveztethető ennek a cuccnak a hatása. Illetve nem, mert nincs neki olyan.)

2019. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az eredeti használ, most fogytam vele 15 kg-t, csak sajnos akitől vettem felszívódott. Aki itt írta hogy vett, és száradt a szája tőle, írd meg kérlek, honnan rendelted!
2019. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem használt,és nem fogytam vele.
2020. máj. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!